1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Jak będzie wyglądać sprzątanie w 2024 roku? Nowy robot odkurzający Qrevo MaxV odciąży was w codziennych obowiązkach

Jak będzie wyglądać sprzątanie w 2024 roku? Nowy robot odkurzający Qrevo MaxV odciąży was w codziennych obowiązkach

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)
Słysząc hasło „inteligentne urządzenia domowe”, przed oczami stają wam sceny z ulubionych filmów science fiction? Błąd! Futurystyczne rozwiązania rewolucjonizujące codzienne obowiązki stały się rzeczywistością. Poznajcie Roborock Qrevo MaxV – innowacyjny robot odkurzający, który łączy zaawansowane technologie z inteligentnym oprogramowaniem, intuicyjnym sposobem obsługi i eleganckim designem.

Dbanie o czystość w domu jeszcze nigdy nie było tak proste i efektywne. Roborock, marka specjalizująca się w badaniach, tworzeniu oraz rozwoju zrobotyzowanych odkurzaczy i innych urządzeń sprzątających, wprowadza na rynek model Qrevo MaxV. Produkt ten to więcej niż odkurzacz z segmentu RVC – to kompleksowy system sprzątający, który dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak inteligentne rozpoznawanie przeszkód, mopowanie gorącą wodą czy asystent głosowy, pozwala na utrzymanie nieskazitelnej czystości bez wysiłku. Uciążliwe obowiązki staną się dzięki niemu czystą przyjemnością.

Roborock Qrevo MaxV: nowy standard sprzątania

Produkty oferowane przez istniejącą od 2014 roku firmę Roborock, globalnego lidera w produkcji RVC, spełniają najwyższe standardy jakości. Czuwają nad tym wysoce wyspecjalizowane zespoły badawczo-rozwojowe. Najnowszy produkt w portfolio marki to nie tylko wyjątkowo elegancki design, ale przede wszystkim imponujące parametry techniczne. Odkurzacz Roborock Qrevo MaxV ma maksymalną moc zasysania wynoszącą 7000 Pa, co gwarantuje skuteczne usuwanie kurzu, brudu i sierści zwierząt. Wyposażony w pojemnik na kurz o pojemności 330 ml oraz zbiornik na wodę o pojemności 80 ml robot, jest idealny do sprzątania zarówno małych, jak i dużych powierzchni. Poznajcie jego najważniejsze funkcje:

System czyszczenia krawędzi FlexiArm Design™

Jedno z największych wyzwań w odkurzaniu stanowią trudno dostępne miejsca, takie jak narożniki czy krawędzie mebli. Roborock Qrevo MaxV został więc wyposażony w ultranowoczesny system FlexiArm Design™, który pozwala na dokładne czyszczenie nawet najbardziej problematycznych zakamarków. Temu robotowi sprzątającemu nie umknie żaden skrawek waszego mieszkania.

Wielofunkcyjna stacja dokująca 2.0

Eksperci marki Roborock pracujący nad nowym modelem robota sprzątającego wyposażyli go w wielofunkcyjną stację dokującą 2.0. Roboczo nazwali ją stacją dokującą „wszystko w jednym”. Dlaczego? Już tłumaczymy. Optymalizuje ona pracę urządzenia, minimalizując konieczność jakiejkolwiek interwencji jego właściciela. Nowością jest możliwość czyszczenia mopów gorącą wodą, która usuwa nawet uporczywe plamy i skutecznie dezynfekuje powierzchnie czyszczącą. Temperatura 60°C eliminuje ponad 99,7% bakterii z powierzchni modułu wirującego. To idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi i zwierzętami, których mieszkania wymagają najwyższych standardów czystości.

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Inteligentne wykrywanie zabrudzeń

Roborock Qrevo MaxV jest wyposażony w zaawansowane czujniki, które inteligentnie wykrywają zabrudzenia i dostosowują intensywność sprzątania do poziomu zanieczyszczenia. Oznacza to, że robot sprząta dokładnie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, oszczędzając czas pracy i energię.

Funkcje ponownego czyszczenia i mopowania

Nie musicie się martwić o pozostawione na podłodze tłuste plamy i inne efekty niedoskonałego sprzątania. Funkcje ponownego czyszczenia i mopowania w Roborock Qrevo MaxV zapewniają nieskazitelneą czystość. To niezawodne rozwiązanie dla wszystkich perfekcjonistek i perfekcjonistów.

Inteligentny asystent głosowy: „Hello Rocky

Witajcie w przyszłości. Dzięki intuicyjnej, prostej w obsłudze funkcji asystenta głosowego Roborock Qrevo MaxV reaguje na polecenia głosowe, takie jak „posprzątaj salon” czy „umyj mopa”. Wystarczy powiedzieć „Hello Rocky”, aby zacząć sprzątanie, dostosować moc ssania czy wysłać robota odkurzającego do odpowiedniego pomieszczenia. Co więcej, funkcja ta działa nawet w trybie offline, więc aby z niej skorzystać, nie musicie być połączeni z internetem.

Reaktywne rozpoznawanie przeszkód

Dzięki zaawansowanej technologii opartej na module AI, Roborock Qrevo MaxV potrafi rozpoznawać i omijać przeszkody niczym Max Verstappen (jeden z najbardziej cenionych kierowców Formuły 1). Niezależnie od tego, czy na podłodze znajdują się zabawki, kable, porozrzucane ubrania czy inne przedmioty, robot poradzi sobie z nimi bez problemu.

(Fot. Materiały prasowe) (Fot. Materiały prasowe)

Roborock Qrevo MaxV: oferta specjalna

„Projektujemy naszą gamę robotów odkurzających i bezprzewodowy odkurzacz ręczny, aby działały tak efektywnie, że ludzie mogą spędzać więcej czasu na tym, co kochają, a mniej na obowiązkach domowych.” - tłumaczą twórcy modelu Roborock Qrevo MaxV. Oszczędzicie czas, ale i pieniądze. Tym bardziej teraz, bo w pierwszym miesiącu sprzedaży robota w MediaExpert, Komputronik i RTV Euro AGD – od 10 czerwca do 10 lipca – możecie kupić go w promocyjnej cenie 3899 zł, co stanowi 400 zł rabatu od ceny bazowej. To wyjątkowa okazja, by wprowadzić codzienne sprzątanie na wyższy poziom.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze