fbpx

Łóżka dziecięce inne niż wszystkie

Łóżka dziecięce inne niż wszystkie
Fot. materiały partnera

Jesteś na etapie meblowania pokoju dziecięcego? Chcesz kupić meble jedyne w swoim rodzaju? Sprawdź oferty u polskich producentów!

Dobór odpowiednich mebli do pokoju dziecięcego tylko z pozoru wydaje się łatwym zadaniem. W rzeczywistości znalezienie odpowiedniego wyposażenia może być nie lada wyzwaniem dla każdego rodzica.

Szczególne problemy może stwarzać wybór odpowiedniego łóżka dla malucha. To właśnie ten mebel w pokoju dziecięcym na ogół używany jest najczęściej, dlatego powinien być nie tylko solidny, ale również powinien odpowiadać oczekiwaniom małego użytkownika.

Gdy szukasz łóżka, które będzie oryginalne i niepowtarzalne, sprawdź łóżka drewniane polskich producentów, które zaskoczą Cię swoim niebanalnym wyglądem oraz funkcjonalnością!

Łóżko domek – dla komfortowego snu i wspaniałej zabawy

Łóżko, które przypomina domek? To idealny wybór do pokoju dziewczynki! Takie łóżko domek nie tylko gwarantuje spokojny sen, ale również może być doskonałą przestrzenią do zabawy.

Łóżka w kształcie domków można znaleźć ofercie polskiej firmy Filo Home Decor, która posiada w swoim asortymencie różne łóżka drewniane projektowane z myślą o małych użytkownikach.

Oferowane przez Filo Home Decor łóżko domek ma tradycyjną ramę, która wykończona jest dodatkowymi deskami tworzącymi nad łóżkiem efektowny domek z daszkiem i kominem. Łóżko to świetnie nadaje się do zabawy w dom, ale również do wielu innych dziecięcych zabaw.

Łóżko oferowane jest w różnych wariantach do wyboru, między innymi jako łóżko domek z szufladą, która przeznaczona jest do przechowywania lub można umieścić w niej dodatkowy materac i stworzyć łóżko dwuosobowe. Także dostępne jest bezpieczne łóżko domek z barierką, które zabezpiecza dziecko przed upadkiem z łóżeczka.

Wszystkie łóżka domki od Filo Home Decor są wykonane z wysokiej klasy drewna naturalnego wykańczanego atestowanymi, nietoksycznymi farbami i lakierami. Wiele rozmiarów i kolorów drewna do wyboru.

Łóżko samochód – idealne dla małych fanów motoryzacji

Ciekawą propozycją do pokoju dziecięcego będzie łóżeczko przypominające samochód. Specjalnie wykończone boki oraz front i tył łóżka tworzą konstrukcję szybkiej wyścigówki, wozu strażackiego albo innego pojazdu. Wewnątrz znajduje się miejsce na materac.

Dziecięce łóżeczko w kształcie samochodu będzie gwarantowało nie tylko wygodny sen, ale również może stać się wspaniałym miejscem do zabawy dla dziecka i dla jego przyjaciół. Na pewno przypadnie do gustu każdemu małemu fanowi motoryzacji!

Łóżko tipi – dla miłośników indiańskich przygód

W ofercie firmy Filo Home Decor można znaleźć również łóżka drewniane przypominające namiot tipi. W tym przypadku konstrukcja wzbogacona jest o dwie ukośne deski przy wezgłowiu i w nogach łóżeczka, które tworzą na górze kształt litery X z osadzoną na niej dodatkową, poziomą belką.

Łóżko dziecięce tipi to wspaniały wybór zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Gwarantuje mnóstwo zabawy – nie tylko w Indian!

Do produkcji również wykorzystano wysokiej klasy drewno naturalne wykańczane bezpiecznymi dla najmłodszych farbami i lakierami. Łóżeczko można zamówić w różnych rozmiarach i kolorach.