fbpx

Nutridome – świadomy wybór

Nutridome – świadomy wybór
Ofertę Nutridome można poznać w sklepie internetowym i dwóch stacjonarnych, w Warszawie i Radomiu. (fot. materiały prasowe)

Oferta kosmetyków poszerza się z dnia na dzień. Co chwila powstają nowe marki i produkty. Tak duży wybór cieszy, ale może również sprawiać trudności – nie można przecież kupić wszystkiego. Aby zatem znaleźć najlepszy preparat dla siebie, warto zasięgnąć fachowej rady.

Pamiętacie słynny slogan reklamowy „skonsultuj się ze swoim lekarzem albo farmaceutą”? To hasło można równie dobrze stosować, wybierając preparaty do pielęgnacji czy makijażu, a także nutrikosmetyki i suplementy diety. W tym wypadku jednak o radę najlepiej pytać ekspertów z dziedziny kosmetologii i pielęgnacji naturalnej. Z takiego założenia wyszli założyciele Nutridome, sklepu z wyselekcjonowanymi kosmetykami. Eksperci marki po przeanalizowaniu preparatów dostępnych na rynku wybrali do oferty kosmetyki z naturalnymi składnikami i ekstraktami, które są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zdrowia. Aspekt bezpieczeństwa jest szczególnie ważny jeśli chodzi o nutrikosmetyki, czyli suplementy diety. Nutridome w imię holistycznego podejścia do zdrowia i urody, proponuje klientom, oprócz kosmetyków, sprawdzone preparaty, które dbają o kondycję organizmy od wewnątrz.

Nutridome – świadomy wybór
Nutridome to bogaty wybór sprawdzonych kosmetyków naturalnych do pielęgnacji i makijażu (fot. materiały prasowe)

W ofercie Nutridome znajdują się naturalne kosmetyki Melo, preparaty do pielęgnacji międzynarodowej marki Orphica, kosmetyki Oh!Tomi, lubiane zwłaszcza przez osoby, dla których dbanie o urodę wiąże się z dobrą zabawą a nie obowiązkiem pielęgnacji. W Nutridome klienci znajdą również specjalistyczne preparaty do pielęgnacji włosów marki Halier i linię samoopalaczy uznanej marki Body Tones. Dla fanek makijażu przygotowano szeroki wybór kosmetyków kolorowych, których składy bogate są w naturalne składniki i ekstrakty. W ofercie są także akcesoria do makijażu marki SAY Makeup.
Nutridome to nie tylko sklep online i dwa sklepy stacjonarne (w Galerii Mokotów w Warszawie i w Galerii Słonecznej w Radomiu), w których można przetestować kosmetyki, poznać ich konsystencję i zapach i skorzystać z rady nutrikonsultantek, ale również własna marka kosmetyków. Są wśród nich zarówno preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, jak i linia kosmetyków do makijażu i szeroka gama suplementów diety. Kosmetyki Nutridome wyróżnia prosty, bezpieczny i czytelny skład oraz receptury o optymalnych stężeniach składników aktywnych.
Wszystkie kosmetyki dostępne w sklepie Nutridome nie są testowane na zwierzętach, a wiele z nich ma składy odpowiednia dla wegan lub wegetarian.

 

Nutridome – świadomy wybór