fbpx

Relaks – droga do zdrowia i urody

Relaks - droga do zdrowia i urody
Fot. materiał partnera

Odpoczynek, uwolnienie wewnętrznego napięcia, powrót do równowagi sprawiają, że samopoczucie się poprawia, a ciało i umysł mogą się zregenerować. Relaks ma odmładzający wpływ na organizm. Łatwo go osiągnąć w Najlepszym Holistycznym Hotelu SPA w Polsce.

Krótkotrwały stres może być pozytywny, bo pobudza organizm do konkretnego działania. Jednak, gdy żyjemy zbyt szybko, w ciągłym stresie, nie służy to zdrowiu, urodzie, ani jakości życia. Ludzie, którzy potrafią wypoczywać, mniej chorują, rzadziej się przeziębiają, bo stan relaksu zwiększa odporność. Zrelaksowani mamy lepszą pamięć (poprawia się praca mózgu), mniejsze napięcie mięśniowe (organizm sprawniej funkcjonuje i szybciej się regeneruje). Relaks wpływa również na lepszą figurę, spowalnia procesy starzenia, a my czujemy się atrakcyjniejsi, dlatego tak ważne jest nauczenie się relaksowania.

Odpoczywaj w otoczeniu przyrody

Relaks - droga do zdrowia i urody

Mazowiecki kompleks Manor House SPA jest oazą ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu. Otacza go przepiękny zabytkowy park z idealnym do silwoterapii starodrzewem, Witalną Wioską® SPA, w której warto oddać się rytuałom zdrowia pod gołym niebem i energetycznym Ogrodem Medytacji, gdzie można wziąć udział w  porannych ćwiczeniach runicznych w Kamiennym Kręgu Mocy, przejść ścieżką energetycznej spirali lub labiryntu – repliki tego z katedry w Chartres, pomedytować w Ogrodzie Zen lub przy Piramidzie Horusa. Świeże powietrze (pamiętaj o głębokim oddychaniu), bliskość natury, dobre energie – to wszystko odpręża, koi zmysły, poprawia samopoczucie i dodaje sił witalnych.

SPA (Sanus Per Aquam) = zdrowy przez wodę

Woda w bezchlorowym basenie Manor House SPA relaksuje i pielęgnuje skórę. Ciepła, pachnąca kąpiel to odświeżenie ciała i duszy. Dodane do wody sole z drogocennymi dla organizmu mikroelementami wchłaniają się skutecznie przez skórę. Odmładzająco-regenerujące kąpiele żywiczne oczyszczają organizm, poprawiają przemianę materii, odżywianie narządów i usuwanie toksyn. Podczas kąpieli ofuro w wysokich wannach wysoki słup wody działa prozdrowotnie na organizm. Polecamy lecznicze kąpiele w dwuosobowych wannach Duo Ofuro by Manor House, które łączą relaks z romantycznymi chwilami we dwoje.

Idź na masaż

Relaks - droga do zdrowia i urody

Masaże rozluźniają, odprężają, podnoszą poziom endorfin w organizmie. Dobrze oddawać się im regularnie, najlepiej w towarzystwie zapachów naturalnych olejków, nastrojowego światła, np. świec i relaksującej muzyki. Rozgrzewające seanse saunowe w Łaźniach Rzymskich błogo rozleniwią. Niezapomnianym przeżyciem będzie masaż dźwiękiem podczas koncertów na gongi tybetańskie i energetyczne terapie, z których słynie Manor House SPA. W Gabinetach Bioodnowy wykorzystuje się naturalne metody: muzyko-, termo-, hydro-, lito- czy koloroterapię. Po zabiegach warto napić się ziołowego naparu lub ożywionej wody.

Poczuj jak relaks niesie wewnętrzny spokój, poprawia pogodę ducha, pomaga powrócić do równowagi i naładować baterie. Nie czekaj, już dziś zaplanuj wakacje dla ciała i duszy i wybierz się do SPA.

www.manorhouse.pl

Relaks - droga do zdrowia i urody