fbpx

Rewolucja w rzeźbieniu ciała

Rewolucja w rzeźbieniu ciała
W katowickiej klinice odsysanie tłuszczu jest bowiem łączone z nowoczesną metodą obkurczania skóry – Renuvion J-Plasma. (Fot. materiały prasowe)

Pandemia, dystans, home office, zamknięcie siłowni. Powody, dla których wiele osób zmniejszyło aktywność fizyczną są różne, ale efekty niestety podobne. Sporo z nas narzeka na wygląd swojego ciała.

Marzeniem byłoby dotknięcie czarodziejskiej różdżki, po którym wrócimy do formy i idealnie wymodelowanego ciała. Czy jest to możliwe? Euroklinika w Katowicach nie ma co prawda czarodziejskiej różdżki, ale ma prawdziwą rewolucję w rzeźbieniu ciała. W katowickiej klinice odsysanie tłuszczu jest bowiem łączone z nowoczesną metodą obkurczania skóry – Renuvion J-Plasma. Dzięki temu efekty modelowania ciała są fenomenalne.

Odsysamy tłuszcz absolutnie innowacyjną metodą dzięki urządzeniu, które nazywa się Vaser Lipo. To dzięki niemu redukujemy nadmierną ilość tkanki tłuszczowej niezwykle szybko, precyzyjnie i skutecznie. Klientki i klienci Eurokliniki wracają do pełnej sprawności fizycznej znacznie szybciej niż przy zastosowaniu klasycznej liposukcji – tłumaczy spec. chir. plast. Dr Jerzy Wilgus – jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce.

Stosując Renuvion podajemy natomiast podskórnie dosyć dużą ilość gazu szlachetnego helu i w osłonie tego helu plazmą obkurczamy skórę. Pozwala nam to na idealne wymodelowanie brzucha, bioder, klatki piersiowej i pośladków – dodaje twórca Eurokliniki.

Stosowana od niedawna metoda ma już wiele fanek i fanów. Zabiegi są znacznie mniej obciążające niż stosowane do tej pory metody. Ale to nie wszystko! W Euroklinice możemy bowiem mówić o kompleksowym zabiegu usuwania, ujędrniania, ale też – wykorzystania zbędnego tłuszczu. Odsysanie tłuszczu z brzucha, bioder lub ud łączone jest bowiem z innymi zabiegami m.in. z powiększaniem piersi. To świetna, naturalna metoda, idealna dla pacjentek, które chcą uniknąć implantów. W trakcie zabiegów w klinice tłuszcz przeszczepiany jest również w inne miejsca, jak pośladki i okolice twarzy, bo lekarze powiększają w tej sposób także usta i policzki.

Nie ma się czego bać – podkreślają specjaliści z tego wspaniałego miejsca w Katowicach, gdzie wiedzą, jak dbać o pacjentki i pacjentów. W przypadku Vaser Lipo precyzja działania naprawdę robi wrażenie. W czasie wykonywania zabiegu energia ultradźwięków zostaje nakierowana przez lekarza wyłącznie nie tkankę tłuszczową, tak by nie zostały uszkodzone nerwy, naczynia krwionośne i tkanka łączna.

U mężczyzn tłuszcz przeszczepiany jest natomiast w okolice klatki piersiowej. W Euroklice w ten sposób przeprowadza się także zabiegi powiększania penisa własną tkanką tłuszczową.

Podsumowując – nie jest to czarodziejska różdżka, po której nagle staniemy się piękni i zgrabni, a jednak efekty są niezwykle zachęcające i zadowalające. To nie wszystkie zalety. Dzięki łączeniu obu nowatorskich metod: Liposukcji Vaser Lipo i Renuvion okres rekonwalescencji po zabiegu zostaje znacznie skrócony i trwa od 10 do 12 dni. Pacjentki i pacjenci nie są narażeni na duży ból, zmniejszone także zostają obrzęki, które pojawiają się po zabiegach.

Materiał powstał we współpracy z Eurokliniką w Katowicach.