fbpx

Te filmy kochamy wszyscy, a koszulki z tymi postaciami to genialny prezent

Te filmy kochamy wszyscy, a koszulki z tymi postaciami to genialny prezent
Fot. materiały partnera

Każdy ma w swojej szafie przynajmniej jeden ulubiony T-shirt, który mógłby nosić bez przerwy. Koszulki z krótkim rękawem to uniwersalny dodatek do stroju, gdyż pasują w zasadzie do wszystkiego. Mimo, że każdy ma inne preferencje co do wyglądu t-shirtu, to wciąż najmodniejsze są modele nawiązujące do znanych produkcji filmowych. Zobacz najciekawsze propozycje!

Z jakiej okazji wręczyć koszulkę z nadrukiem?

Wręczanie prezentów może przynieść tyle samo przyjemności co ich dostawanie. Najwięcej trudności sprawia jednak znalezienie odpowiedniego upominku, który będzie zarówno praktyczny, jak i będzie miał wartość sentymentalną. Dzień Ojca jest taką okazją, gdzie koszulka będzie strzałem w dziesiątkę. Każdy tata ma ulubiony film, do którego chętnie wraca mimo upływu lat. Wręczenie mu koszulki z nadrukiem nawiązującym do bohatera filmowego będzie więc świetnym pomysłem i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy rodzica.

Prezent na Dzień Ojca – koszulka z nadrukiem

Podjęcie decyzji o podarowaniu tacie koszulki to dopiero pierwszy etap w znalezieniu odpowiedniego prezentu. Musisz także przygotować się na wybór odpowiedniego wzoru. W Internecie znajdziesz mnóstwo propozycji koszulek dla taty na Dzień Ojca, które opatrzone są grafiką z filmowym motywem. Ważne jest również to, że wybrany T-shirt na Dzień Taty możesz samodzielnie skonfigurować, poprzez zmianę koloru bluzki, rozmiaru czy wprowadzenie zmian w projekcie. Jakie koszulki na Dzień Taty masz do wyboru?

Koszulka dla miłośników filmów o zombie

Te filmy kochamy wszyscy, a koszulki z tymi postaciami to genialny prezent
Koszulka na Dzień Taty (fot. materiały partnera)

Filmy o zombie stanowią ważny element światowej kinematografii. Mimo że współczesne produkcje są wzbogacone o niesamowite efekty specjalne, to formuła takich filmów wciąż się nie zmieniła – chodzi o pokonanie armii Żywych Trupów przez grono ocalałych. Jeżeli Twój tata również fascynuje się takimi produkcjami, idealnym T-shirtem na Dzień Ojca będzie koszulka z napisem „The Walking Dad”. Nawiązuje ona do serialu „The Walking Dead” i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom horrorów.

Śmieszna koszulka na Dzień Ojca

Te filmy kochamy wszyscy, a koszulki z tymi postaciami to genialny prezent
Śmieszna koszulka na Dzień Ojca (fot. materiały partnera)

Twój ojciec jest fanem kultowych filmów, a jednocześnie wyróżnia się dużym poczuciem humoru? Ten projekt będzie strzałem w dziesiątkę! Koszulka dla taty na Dzień Ojca z napisem „Super Stary” to propozycja dla miłośników Gwiezdnych Wojen. Nadruk wykonany jest czcionką charakterystyczną dla tej produkcji i przypomina tytuł sagi o wojownikach Jedi. Taki t-shirt, ze względu na stonowany projekt graficzny, będzie ciekawym uzupełnieniem różnych stylizacji.

Prezent na Dzień Ojca – koszulka dla miłośnika kryminałów

Te filmy kochamy wszyscy, a koszulki z tymi postaciami to genialny prezent
T-shirt na Dzień Ojca (fot. materiały partnera)

Trudno znaleźć osobę, która nie zna „Ojca Chrzestnego”. Ten kultowy film opowiadający o losach mafijnej rodziny cieszy się dużą popularnością nawet wśród młodego pokolenia. Jeżeli Twój tata również zalicza się do grona fanów, wręcz mu bluzkę na Dzień Ojca z motywem „Ojca Chrzestnego”. Nadruk przedstawia grafikę z sylwetką Don Vito Corleone, podpisaną zabawną sentencją „Mów mi ojcze”. Taki T-shirt przypadnie do gustu każdemu, kto lubi śmieszne gadżety oraz dobre kino.

Koszulka na Dzień Taty – własny pomysł

Nie znalazłeś w propozycjach T-shirtu z motywem z ulubionego filmu Twojego taty? Możesz samodzielnie zaprojektować nadruk na bluzkę na Dzień Ojca. Wystarczy, że wgrasz swoją grafikę lub wybierzesz jedną z dostępnych propozycji i zmodyfikujesz ją według własnego uznania. Możesz dodać napis, zmienić kolor lub rozmieszczenie poszczególnych elementów, aby T-shirt nabrał indywidualnego charakteru.