fbpx

Uwolnij swój życiowy potencjał! Bądź piękna

Uwolnij swój życiowy potencjał! Bądź piękna
(Fot. materiały prasowe Sisley Paris)

Energia to życie. Jej optymalny poziom jest gwarancją poczucia dobrostanu – zarówno w sferze fizycznej, jak i emocjonalnej. Nowa kuracja pielęgnacyjna Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge La Cure, inspirowana odkryciem naukowym laureata Nagrody Nobla,  zapewnia właściwą intensywność energii w komórkach, dzięki czemu skóra zachowuje młodość i witalność.

Skóra to największy organ człowieka powinniśmy o nią szczególnie dbać. Regeneruje się cyklicznie co miesiąc. A energia życiowa przepływająca przez ciało to siła napędowa. Dzięki niej komórki są nie tylko odżywione, ale mogą bronić się przed patogenami, adaptować, korygować wewnętrzne dysfunkcje i detoksykować się. Prawidłowy przepływ energii to niezwykle ważny mechanizm, dzięki któremu nasza skóra uwalnia swoje piękno i blask.

Nie zawsze jednak energia zasilająca komórki skóry jest na odpowiednim poziomie. Wahania  pojawiają się naturalnie – wraz z upływem lat, w czasie zmian hormonalnych, a także w okresach nasilonego stresu i przy negatywnym wpływie środowiska; wówczas zdolność komórek do regeneracji i odbudowy znacznie się obniża. Pogarsza się zatem ich funkcjonowanie. Skóra pozbawiona energii szybciej się starzeje, pojawiają się przebarwienia, traci swój naturalny blask.

Uwolnij swoją życiową energię! Bądź piękna
(Fot. materiały prasowe Sisley Paris)

Laboratoria Sisley Paris postanowiły przyjrzeć się bliżej zjawisku przepływu energii w komórkach.
Istotną rolę w tym procesie odgrywają mitochondria – małe struktury znajdujące się w każdej komórce. Ich zadaniem jest dostarczenie komórkom energii niezbędnej do życia i regeneracji.

Jako struktury dynamiczne, mitochondria współdziałają ze sobą, aby w prawidłowy sposób transportować energię do jądra komórki. Idealnie działają, jeśli ich sieć jest połączona w odpowiedni sposób, wówczas energia krąży swobodnie. Mitochondria czasem jednak się rozpadają, co powoduje uszkodzenie połączeń, a to zmniejsza wydajność energetyczną, przez co komórki są źle odżywione.

Przełomowym odkryciem naukowym okazała się niezwykła zdolność biologiczna odradzania się mitochondriów – to właśnie ten proces zapewnia komórkom długowieczność. Odkrycie to w 2016 roku zostało wyróżnione Nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii. Zdolność mitochodriów do autorecyklingu zatrutych i uszkodzonych części pozwala zdrowym mitochondriom w pełni czerpać i uwalniać energię, dzięki czemu skóra jest w stanie się regenerować, odzyskując naturalny blask i piękno.

Badania cyklu życiowego komórek oraz praca specjalistów z Laboratoriów Sisley Paris pozwoliły stworzyć kurację pielęgnacyjną Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge La Cure. To ekskluzywna, skoncentrowana formuła stworzona z koktajlu silnych i starannie dobranych ekstraktów roślinnych, która wspomaga trzy kluczowe elementy cyklu energetycznego komórek skóry:
– ochronę mitochondriów;
– naprawę sieci mitochondriów;
– eliminację uszkodzonych mitochondriów.

Uwolnij swoją życiową energię!
(Fot. materiały prasowe Sisley Paris)

Skóra potrzebuje około czterech tygodni, aby całkowicie się odnowić. Kurację Sisleÿa La Cure zaprogramowano w taki sposób, aby dokładnie w tym czasie nastąpiła regeneracja kluczowych mechanizmów skórnych. Kuracja składa się z czterech ampułek – tydzień po tygodniu w skórze odblokowują się mechanizmy odpowiedzialne za odnowę, które stopniowo przywracają jej cenny potencjał młodości.

Tydzień 1. Impuls. Pobudzenie

Na początku skóra się budzi. Jej mechanizmy obronne zaczynają sprawniej funkcjonować. Aby przeciwdziałać spowolnieniu pracy komórek ich energia zostaje reaktywowana.

Tydzień 2. Reset. Detoksykacja i eliminacja

Rozpoczyna się faza optymalnej regeneracji, poświęconej eliminowaniu uszkodzonych mitochondriów. Integralność komórek i jej zdolność do odbudowy zostają przywrócone. Stan skóry ulega widocznej poprawie – staje się ona bardziej miękka i gładsza.

Tydzień 3. Konsolidacja. Optymalizacja i ochrona

To czas koncentrowania się na naturalnych mechanizmach ochronnych skóry i właściwościach przeciwutleniających zawartych w kosmetyku. Połączenia w skórze zostają wzmocnione, aby zwiększyć przepływ energii i dostarczyć ją do samego serca komórek. Skóra staje się jędrna, bardziej elastyczna i zachwyca naturalnym blaskiem. Oznaki starzenia zostają zminimalizowane.

Tydzień 4. Odrodzenie. Wzmocnienie efektów

Ostatni etap – utrwala efekty uzyskane w ciągu poprzednich tygodni. Wszystkie mechanizmy życiowe wewnątrz komórki są teraz skoordynowane i zoptymalizowane. Skóra jest zregenerowana i gotowa na nowy start.

Uwolnij swój życiowy potencjał! Bądź piękna
(Fot. materiały prasowe Sisley Paris)

 

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge La Cure to skoncentrowana moc aktywnych składników roślinnych:

  • wyciąg z liści miłorzębu japońskiego połączony z witaminą E ma za zadanie chronić mitochondria;
  • wyciąg z kłącza wianecznika koronowego tworzy ponowne połączenia sieci mitochondriów;
  • wyciąg z peonii i kompleks Longevity Sugar sprzyja eliminowaniu uszkodzonych mitochondriów.

W celu skoordynowania cyklu życiowego komórek – głównej misji działania wszystkich produktów Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge – formuła zawiera również:  

  • wyciąg z akacji optymalizujący produkcję energii w komórkach i zwalczający uszkodzenia spowodowane zmęczeniem komórek;
  • wyciąg z lindery odpowiedzialny za synchronizację biorytmu skóry, przywraca metabolizmowi komórkowemu poziom aktywności młodej skóry;
  • kompleks proteinowy z soi i drożdży pomaga utrzymać integralność DNA komórki w momentach stresu, a także zwiększa witalność komórek i przedłuża ich żywotność;
  • skoncentrowany wyciąg z wąkrotki azjatyckiej – uzupełnia formułę i stymuluje procesy regeneracyjne we wszystkich warstwach skóry.
Uwolnij swoją życiową energię!
(Fot. materiały prasowe Sisley Paris)

Sisleÿa La Cure  to ekskluzywny program przeciwstarzeniowy. Do stosowania dla każdego typu skóry rano i wieczorem na twarz i szyję. Należy wmasować 8 doz z aplikatora ampułki bezpośrednio na skórę, zamiast zazwyczaj używanego kremu i serum. Początkowo świeża i wodna formuła podczas aplikacji zamienia się w bogatą i jedwabistą konsystencję. Kuracja zapewni skórze komfort, dobre samopoczucie i przywróci jej energię.

W celu uzyskania najlepszych efektów Sisleÿa La Cure należy używać mniej więcej co sześć miesięcy, najlepiej podczas zmian pór roku, lub gdy skóra wykazuje charakterystyczne oznaki zmęczenia albo stresu.

Kurację pielęgnacyjną Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge La Cure możesz kupić w swojej ulubionej perfumerii na: douglas.pl albo sephora.pl

 

Energia to siła fizyczna, która umożliwia akcję i reakcję! Witalna moc płynąca przez ciało.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze