1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Egzotyczny look

Dorota studiowała w Stanach, potem kilka lat mieszkała w Rzymie, dużo podróżuje, bo jest aktorką. Jej szyk jest darem jaki świat daje globtroterom i w ogóle ludziom otwartym. Kiedy jechałam ulicą Bonifraterską w Warszawie, zauważyłam ją z daleka.

 

Tak oryginalnych i odważnych kolczyków dawno nie widziałam! Dorota kupiła je w Gdańsku, są zrobione z filcu, dlatego, chociaż są pokaźnych rozmiarów, wcale nie są ciężkie.

Podobne kolczyki można znaleźć  na stronach internetowych takich jak np.  czy , gdzie można kupić biżuterię bezpośrednio od artystów. Dzięki temu możemy być pewne, że w podobnych kolczykach nie zobaczymy dwustu innych kobiet.

Chyba, że zależy nam na roztopieniu się w tłumie.  Dorocie raczej się to nie uda. Zwraca uwagę jej oryginalna uroda, którą zawdzięcza  egzotycznej mieszance genów polsko-peruwiańsko-żydowskich.

Swoją romantyczną naturę Dorota podkreśliła zakładając sukienkę w kwiaty ( i nie zrobiła tego tylko dlatego, że ten deseń jest modny w tym sezonie – po prostu dobrze się w takich fasonach czuje).

Sukienka Jaqueline Riu dopełniona małym ciemnozielonym bolerkiem i wygodnymi butami to doskonały wybór na prawie letnie popołudnie, kiedy w słońcu nie da się wytrzymać, a cień przynosi zbyt gwałtowny chłód.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze