1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Kolekcja NEW YORK od W.KRUK

Biżuteria z diamentami, którą możesz nosić na co dzień, mieć zawsze ze sobą niezależnie od okazji, która wyrazi Ciebie i będzie wieczna, jak najcenniejszy spośród kamieni szlachetnych. Na szczęście…Na pomyślność…Na zawsze…To właśnie NEW YORK, nowa kolekcja biżuterii od W.Kruka.

Najnowszy trend w światowej modzie to diamenty, które nosimy na co dzień. W.KRUK jako prekursor nowych tendencji w biżuterii wprowadza kolekcję NEW YORK, na którą składają się cienkie bransoletki i naszyjniki z brylantami oraz brylantami połączonymi z szafirem lub rubinem. Każdy z kamieni szlachetnych symbolizuje wartości i cechy, którymi chcemy się kierować w życiu. Diament, czyli „Niepokonany”, uznawany jest za święty kamień, któremu patronuje słońce, najpotężniejsza i niezniszczalna siła. Stoi na straży wierności i nierozerwalności związku. Szafir, zwany również kamieniem niebiańskim, symbolizuje nieśmiertelność i czystość. Nazywany jest także kamieniem sprawiedliwości i prawdy. Rubin, oznaka odwagi i miłości, jest symbolem siły witalnej i walki. Jego kolor to barwa życia, młodości i trwałości uczuć.

Bransoletki i naszyjniki z kolekcji NEW YORK to biżuteria, która podkreśli indywidualizm kobiety oraz pasuje do każdego stroju. Założymy ją bowiem zarówno do dżinsów i koszulki na co dzień oraz do eleganckiej sukni na wieczór. Może również stanowić symboliczną ochronę przed działaniem osób z zewnątrz.

Diamenty przestają być nieosiągalne, dzisiaj są po prostu modne i noszone przy każdej okazji. W nowoczesnej formie bransoletek i naszyjników oczarowują swoim blaskiem i urokiem. W końcu są najlepszymi przyjaciółmi kobiety.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze