1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Łukasz Jemioł dla„Nurture the World”

Łukasz Jemioł dla„Nurture the World”

Nurture by Łukasz Jemioł
Zobacz galerię 5 Zdjęć
„NURTURE THE WORLD”, międzynarodowy projekt społeczny, w Polsce działa pod nazwą „Nurture the World Europe”. Nurture sprzedaje dobrej jakości produkty, z których częściowy dochód jest przeznaczony na dożywianie dzieci w szkołach. Firma wspiera organizacje międzynarodowe i lokalne powołane do walki z głodem. Pomysłodawczynią i prezesem „Nurture the World” jest Monika Jabłońska, a polską ambasadorką projektu jest aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska.

Do grona osób wspierających projekt „Nurture the World” w Polsce dołączył  Łukasz Jemioł. Projekant stworzył koszulkę: „Nurture t-shirt by Łukasz Jemioł”. Bawełniany t-shirt z motywem serca i motyla jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Część dochodu ze sprzedaży tego produktu zostanie przeznaczona na dożywianie dzieci w polskich szkołach – ze sprzedaży jednego t-shirtu zapewniamy aż 10 posiłków dla dzieci! Akcja jest prowadzona z PCK.

T-shirty Łukasza Jemioła są dostępne w butiku projektanta Space przy Pl.Dąbrowskiego 8 oraz na platformie Na rzecz akcji platforma całkowicie zrzeka się swojej prowizji. mat.pras.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze