1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Kawior i komórki macierzyste winogron: odmłodzenie na życzenie

Kawior i komórki macierzyste winogron: odmłodzenie na życzenie

Kawior, uważany za bardzo wysmakowany i luksusowy przysmak, szturmem zdobywa nowe terytoria. Razem z komórkami macierzystymi z winogron są odkryciem, okrzykniętym mianem rewolucji w kosmetologii.

Kawior (ikra ryb) jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów, które regenerują barierę ochronną naskórka (ułatwiając wnikanie białek i enzymów) i zwiększają wchłanianie witaminy A, pobudzającej naskórek do regeneracji. W kawiorze znajdziemy też fosfor, który odżywia skórę i fosfolipidy, zatrzymujące wilgoć jest w skórze. Kawior jest kopalnią mikroelementów, a także białek wpływających na jędrność skóry, i witamin (A, D, E) zwalczających wolne rodniki. Dzięki tym właściwościom szybko stał się cennym i pożądanym składnikiem produktów kosmetycznych: to on odpowiada za poprawę gęstości i elastyczności skóry oraz regenerację głębokich zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na znacznie młodszą.

Roślinne komórki macierzyste to komórki mające zdolność nieograniczonych podziałów przez całe życie rośliny. Ekstrakt z komórek macierzystych winogron zabezpiecza skórę przed czynnikami odpowiedzialnymi za fotostarzenie się skóry oraz przed promieniowaniem UVA i UVB.  Roślinne komórki macierzyste przywracają młodzieńczą witalność i regenerację skóry.

Odkryj

 

Kawior i komórki macierzyste winogron, w połączeniu z innymi składnikami, jak olej bawełniany, d-panthenol i witamina E, zawartymi w kremie , regenerują i odmładzają skórę w widoczny sposób już po jednym dniu używania kosmetyku. Skóra staje się gładsza, promienna, dobrze nawilżona. Zmarszczki spłycają się o 80 proc., co jest rewelacyjnym wynikiem, skóra jest jędrniejsza ( jędrność wzrasta o 90 proc)! Skóra poddawna działaniu kosmetyku staje się odporniejsza na wpływ czynników zewnętrznych i chroniona przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Badania naukowe potwierdzają działanie kremu, podobnie jak klientki.

 

Kosmetyki  z kawiorem i komórkami macierzystymi robią furorę w Stanach Zjednoczonych, dotarły też do Europy. Od niedawna z ich dobrodziejstwa mogą korzystać także Polki, i to w bardzo przystępnej cenie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze