1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. ALE minimalistyczna biżuteria

ALE minimalistyczna biżuteria

ALE. To niekonwencjonalne spojrzenie na biżuterię. To nowoczesne formy i geometryczne kształty, które tworzą ręcznie robioną biżuterię – "must have" dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań i ponad wszystko ceniących indywidualizm.

Dla młodej projektantki,  Aleksandry Przybysz, twórczyni marki ALE, najistotniejsza jest  forma, jako przestrzenny układ pewnych elementów. Punktem wyjścia podczas projektowania  jest dwuwymiarowa płaszczyzna, którą przekształca w trójwymiarową formę. W ten sposób minimalistyczna płaszczyzna ze srebra zyskuje kształty fantazyjnych i nieco abstrakcyjnych serpentyn czy romantycznych kokardek.

ALE  to sposób przeobrażenia - determinuje charakter powstałego kształtu. Począwszy od prostych zagięć i załamań, poprzez miękkie i subtelne przejścia, powstają  wzory minimalistyczne  lecz o przemyślanych, zrównoważonych  proporcjach.  Ponadto czyste formy wykonane ze srebra czy mosiądzu uzupełnione zostały o kolorowe wstążki, dzieki czemu biżuteria zyskuje przewrotną, dzieciecą radość i fantazje.

Zobacz także biżuteria dla par

Jak zauważa sama autorka, biżuteria jest  obiektem użytkowym - małą rzeźbą, podkreślającą osobowość zarówno osoby, która ją uformowała, jak i tej która siegneła po wybrany naszyjnik, kolczyki czy bransoletki.

Biżuteria dostępna w

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze