1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Buty absolutne! - Lucila Iotti

Buty absolutne! - Lucila Iotti

Buty to jeden z najważniejszych elementów ubioru. Mogą sprawić, że nawet najprostsza kreacja stanie się wyjątkowa. Te, projektu Lucili Iotti mają magiczną właściwość – sprawiają, że każda kobieta może się poczuć jak najprawdziwsza hollywoodzka gwiazda!

To nie przypadek, że mówiąc o butach argentyńskiej projektantki wspominamy o Hollywood. Fantazyjna forma i kolorowe obcasy oryginalnych botków, szpilek i sandałek sprawiły, że znalazły się one również w szafie Carrie Bradshaw – głównej bohaterki kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”.

To co, nam się podoba to niezwykle kreatywne i odważne  podejście Lucili Iotti do materiału jakim jest cielęca skóra, bardzo często stylizowaną na węża, krokodyla czy nawet  żyrafę. Ponadto miłym zaskoczeniem dla wielbicielek mody, mogą być obcasy w najmodniejszych, w tym sezonie, neonowych kolorach.

Projektantka nie zapomniała również o wielbicielach płaskich obcasów. Jej linia wzbogacona została również o fantazyjne jazzówki i oksfordy. Nam szczególnie przypadły do gustu wsuwane, zielone buty ze skóry przypominającej pytona.

Buty można kupić w sklepie Temple w Warszawie oraz na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze