1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Wyjątkowy prezent na święta od YES

Zobacz galerię 15 Zdjęć
Święta już za pasem, tym czasem wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli idealnego prezentu polecamy wyjątkową biżuterię marki YES.

Znajdziecie tu prezent idealny zarówno dla wielbicielki minimalizmu, form klasycznych jak i barokowego przepychu.

Kolekcja : Y35

35-lecie YES to niezwykły jubileusz. Na tę specjalną okazję Kasia Bukowska stworzyła biżuterię o symbolicznym i delikatnym charakterze "". Kolekcja składa się z bransoletek i naszyjników wykonanych ze złota i srebra, ozdobionych uroczą zawieszką w postaci prezentu. Złoty naszyjnik z diamentem występuje tylko w wersji limitowanej - został stworzony w wyjątkowych 35 sztukach, sygnowanych numerem serii. Edycja limitowana dostępna jest w wybranych Salonach YES.

Berries pełne słodyczy

składa się ze złotych i srebrnych naszyjników, pierścionków, kolczyków i bransoletek. Pojedyncze elementy zdobią onyksy i emaliowane detale. Projektantka YES Magda Dąbrowska dostrzegła zmysłowość i dojrzałość w tych elementach natury, które spotykamy każdego dnia. Dzięki wyrazistym kolorom każda kobieta zdoła podkreślić swój styl i charakter oraz odkryje siebie na nowo.

W rytmie miast: linia Mystic Linia Mystic, zaprojektowana przez Kasię Bukowską, składa się z naszyjników, kolczyków  i pierścionków wykonanych ze złota. Inspiracją dla kolekcji była geometria - proste kształty tworzące przestrzenne kompozycje dają zarówno elegancki, jak i nowoczesny efekt. Dzięki minimalistycznej stylistyce kolekcja ma uniwersalny charakter i wpisuje się  w aktualne trendy, dając siłę i pewność siebie każdej noszącej ją kobiecie.

Czas Orientu składa się z naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków wykonanych ze złota. Symbolizuje wszystko to, co jest potrzebne, żeby rozpocząć nowe życie. Jest jak dojrzały owoc, oznacza gotowość, start, tworzenie, obfitość i płodność. Odnosi się do natury, do jej rytmu i wiecznego odradzania się. Można powiedzieć, że jest jak DNA zamknięte w symbolicznym kształcie nasiona. Paisley to kolekcja dla odważnych, przebojowych kobiet, zorientowanych na szczęście i głęboko wierzących w siebie.

Odkrywając kosmos - kolekcja Space

składa się z naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków wykonanych ze złota i srebra. Projektantka Kasia Bukowska odnalazła inspirację w wielowymiarowej przestrzeni kosmicznej, która jest jak kobieta - na pozór znana, a jednak kryjąca wiele tajemnic. Kolekcja Space jest wyrazem nieprzeniknionej kobiecej natury, a nieoczywiste łączenia i formy nadają biżuterii intrygującego charakteru.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze