1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. THERMIva - zupełnie nowe podejście do medycyny estetycznej kobiecych miejsc intymnych

THERMIva - zupełnie nowe podejście do medycyny estetycznej kobiecych miejsc intymnych

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
THERMIva to niezwykle łagodny zabieg głębokiej regeneracji stref intymnych kobiety. Zabieg ma zastosowanie zarówno na zewnętrznych narządach płciowych, jak i ściankach pochwy.

THERMIva poprawia wygląd okolic intymnych, zmniejsza problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu wynikającym z wiotkości mięśni dna miednicy, poprawia nawilżenie oraz zwęża wejście do pochwy i obkurcza jej ścianki. THERMIva może być bardzo pomocne w leczeniu zaburzeń związanych z osiąganiem orgazmu. Poprawia bowiem ukrwienie i unerwienie ścianek pochwy, co sprzyja intensywniejszym odczuciom także u pacjentek z anorgazmią – brakiem orgazmu.

Główne zalety i efekty THERMIva:

 • ujędrnienie i uelastycznienie waginy
 • zwężenie wejścia do pochwy i obkurczenie jej ścianek
 • poprawa wyglądu warg sromowych
 • poprawa nawilżenia pochwy
 • zwiększenie wrażliwości na bodźce
 • zmniejszenie problemu wysiłkowego nietrzymania moczu
 • szybszy powrót do wyglądu i funkcji sprzed ciąży
THERMIva nie wymaga znieczulenia i jest porównywany przez Pacjentki do masażu ciepłymi kamieniami. Podczas zabiegu na zewnętrzne narządy płciowe oraz przedsionek pochwy i jej ścianki oddziałuje się temperaturą 42-45°C. To wystarczy, by obkurczać i napinać istniejące włókna kolagenowe oraz stymulować fibroblasty do produkcji nowych, poprawiać ukrwienie i regenerację włókien mięśniowych.

W THERMIva temperatura jest precyzyjnie ustawiana przed zabiegiem i regulowana w jego trakcie. Mierzą ją końcówka zabiegowa oraz kamera termowizyjna. To zapewnia komfort zabiegu dla Pacjentki oraz jego maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.

Efekt – fachowo nazywany remodelingiem, czyli przebudową tkanek – jest często natychmiastowy i narasta do 6 tygodni. Zabieg można bezpiecznie wykonać u kobiet już 6 tygodni po porodzie i tym samym przyspieszyć powrót do wyglądu i funkcji sprzed ciąży. THERMIva bardzo korzystnie wpływa na bliznę po nacięciu krocza, uelastyczniając ją. W przypadku kobiet rodzących wiele razy oraz dojrzałych pań zaleca się serię 3 zabiegów. Kolejne wzmacniają efekty poprzednich.

THERMIva zapewnia ujędrnienie i uelastycznienie pochwy oraz warg sromowych, zmieniających się wraz z upływem lat. To najlepszy zabieg kobiecy dla Pań w wieku okołomenopauzalnym poprawiający jakość kontaktów intymnych, zapewnia lepszy wygląd oraz mocniejsze odczuwanie bodźców. THERMI va zostało nagrodzone The Aesthetic Industry Awards 2016 jako najlepsze na świecie kobiece urządzenie odmładzające. Bezpieczeństwo zabiegu potwierdza certyfikat CE.

 

Autorka projektu METAMORFOZY.COM Matki i Córki

Dr Katarzyna Jasiewicz – zajmuje się zastosowaniem laserów w medycynie od 1995 roku zarówno w zakresie świadczenia usługi laseroterapii, jak i szkoleń lekarzy. Od 1999 roku prowadzi Consensus med i wykonuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii i radiofrekwencji.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze