1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Balladine.com wśród najlepszych sklepów online

Balladine.com wśród najlepszych sklepów online

Zobacz galerię 7 Zdjęć
Piąta z rzędu nagroda e-Commerce Polska awards potwierdza wysokie miejsce Balladine.com wśród najlepszych sklepów online na polskim rynku mody. W tym roku jury konkursu doceniło spójność marki, która tak online, jak i offline, reprezentuje bardzo wysoki poziom oferty oraz obsługi.

Kto jeszcze nie zna Balladine.com, powinien szybko nadrobić zaległości. Ten polski multibrand zajmuje wysokie miejsce na liście Top 10 najlepszych sklepów online z odzieżą damską. Ma w swojej ofercie kilka tysięcy produktów z kolekcji polskich marek, a do tego gwarantuje klientom bezpłatną wysyłkę, wymianę i zwrot. Swoją działalność prowadzi zarówno online – jako sklep internetowy oraz blog , jak i offline – w salonach firmowych w Warszawie.

5. nagroda dla Balladine

Balladine ma mocną pozycję w czołówce sklepów online. Potwierdziła to piąta z rzędu nagroda e-Commerce Polska awards. Do konkursu wpłynęło ponad 150 zgłoszeń, 16 firm otrzymało nagrody główne – wśród nich Balladine. 9 listopada 2017 roku do Balladine trafiła statuetka w kategorii „spójność marki we wszystkich kanałach sprzedaży”. W poprzednich latach Balladine zdobywało nagrody w kategoriach: najlepszy design oraz przełamanie nieufności, a dwukrotnie wygrało dzięki  najlepszej obsłudze klienta.

Bogactwo wyboru

Jury konkursu e-Commerce Polska awards 2017 doceniło całokształt działalności Balladine. Nie tylko harmonijną szatę graficzną i logo z baletnicą, które symbolizują markę we wszystkich kanałach sprzedaży, ale także synergię sklepu online i salonów firmowych. Zarówno na stronie www, jak i w salonach można podziwiać najnowsze kolekcje tak renomowanych marek jak choćby Bialcon, Patrizia Aryton czy Vito Vergelis, ale też mniej znanych, jak Nobo i Ryba.  Aktualnie w sklepie Balladine.com oraz w warszawskich salonach firmowych Balladine królują nowości na sezon jesień/zima 2017-18. Natomiast .com to kilka tysięcy markowych produktów w cenach niższych nawet do 70%.

Jak dwie połówki jabłka

W przypadku Balladine online i offline idealnie się uzupełniają. Dostępność konkretnego ubrania w salonie, można szybko sprawdzić na www.balladine.com. Jeśli dana rzecz jest dostępna tylko online, można ją po prostu do niego zamówić. Wystarczy złożyć zamówienie z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze. W ciągu dwóch dni roboczych zamówione rzeczy dotrą do salonu, o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową. W salonie można przymierzyć ubrania i zapłacić tylko za te, które pasują. Korzystając z tego samego mechanizmu, można też odebrać zamówienie złożone online w dowolnie wybranym salonie Balladine w Warszawie.

Promocje w Balladine

Nagroda dla Balladine to także owoc spójnych promocji, które dotyczą sklepu internetowego i salonów firmowych. Program lojalnościowy – Klub Balladine – umożliwia klientkom zakup modowych nowości ze stałym rabatem do 15% zarówno online, jak i offline. Balladine organizuje też gros dodatkowych promocji, w ramach których można kupić ubrania i dodatki z nowych kolekcji z 20% rabatem, a przecenione rzeczy nawet do 30% taniej. Dzięki Balladine polska moda stała się lepiej dostępna, ale też przystępniejsza pod względem cenowym. Nawet samo to plasuje Balladine wśród najlepszych sklepów z modą damską w Polsce.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze