1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Piękno i bezpieczeństwo ust z Teoxane

Piękno i bezpieczeństwo ust z Teoxane

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Usta mają kluczowe znaczenie dla wyglądu twarzy, są jej wizytówką. Potrafią zarówno dodać, jak i odjąć urody. Ładne, wymodelowane, a przede wszystkim naturalne, są niewątpliwą zaletą każdej kobiety, ale czy wiesz, jak uzyskać wymarzony efekt kształtnych ust z zachowaniem naturalnego wyglądu?

Domowa pielęgnacja oczywiście poprawi wygląd i stan ust, ale zazwyczaj daje krótki efekt. Zwłaszcza kiedy z wiekiem obserwujemy zmiany w wyglądzie ust i ich okolic: opadające kąciki, zanik czerwieni wargowej, utratę objętości, odwodnienie i pojawiające się pierwsze zmarszczki mimiczne. Jeśli więc szukasz czegoś co jednocześnie poprawi kontur i kształt ust, a dodatkowo nawilży je i ujędrni, udaj się do gabinetu medycyny estetycznej i zapytaj o wypełnienie kwasem hialuronowym TEOSYAL®RHA 2 lub 3. Dlaczego tak istotne jest, aby wybierać produkty dedykowane odpowiednim obszarom twarzy?

TEOSYAL RHA ® - wypełniacze idealne dla ust

Usta są obszarem, który jest w ciągłym ruchu. Kobiety wypowiadają nawet 20 tysięcy słów dziennie, dlatego preparat musi odpowiadać trudnym warunkom, w jakich będzie przebywać. Ponadto usta są bardzo delikatną błoną śluzową, która stale dotykana jest językiem. Dlatego preparat musi być spójny i niewyczuwalny, tak aby zapewniał całkowity komfort. Dedykowane do zabiegów w obszarze ust, wypełniacze szwajcarskiej firmy TEOXANE, stworzone zostały w oparciu o opatentowaną technologię, która uwzględnia specyficzne wymagania ruchomych obszarów twarzy. Preparaty bazują na metodzie dynamicznej reologii, a dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką. Oznacza to, że gdy się uśmiechamy lub coś mówimy, żel dostosowuje się do ruchu naszych warg, nie pozostawiając wrażenia sztucznego wypełnienia czy ingerencji. Preparaty pozwalają zachować naturalną ekspresję oraz piękno ust, zapewniając jednocześnie nawilżenie i długotrwałe efekty.

By piękno szło w parze z bezpieczeństwem

Wybierając się do gabinetu medycyny estetycznej na zabieg wypełniania i modelowania ust, warto również pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa. Zawsze należy zwracać uwagę czy używane przez lekarza preparaty posiadają stosowne certyfikaty jakości. W 2017 roku TEOXANE Laboratories otrzymało od Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) dokument zatwierdzający sprzedaż na rynku Amerykańskim wypełniaczy TEOSYAL®RHA 2 i 3. Dlatego też ich stosowanie polecane jest przez szereg doświadczonych specjalistów. Certyfikat FDA jest szczególnie ważny, ponieważ przed jego uzyskaniem produkty analizowane są pod względem działania, porównując je do innych dostępnych na rynku. A co więcej, producent musi udokumentować przed FDA działanie preparatu minimum kilkuletnimi badaniami laboratoryjnymi. Co ciekawe, na liście wypełniaczy estetycznych do iniekcji oficjalnie zatwierdzonych przez FDA znajduje się niespełna 20 produktów.

Stworzony dla Ciebie, polecany przez specjalistów

Zabiegi wypełniające oparte na kwasie hialuronowym są jednymi z najczęściej wykonywanych w medycynie estetycznej. To zasługa ich uniwersalności – odpowiadają na potrzeby osób chcących odzyskać młody wygląd twarzy oraz tych, którym zależy na subtelnych poprawkach urodowych. Mimo ogromnej popularności zastrzyków z kwasu hialuronowego, wśród wielu dostępnych miejsc,  w których można wykonywać zabiegi iniekcji ust, warto wybierać te, w których używane są wysokiej jakości, certyfikowane preparaty, a osoby wykonujące zabiegi są specjalistami – lekarzami z potwierdzonymi kompetencjami zawodowymi. TEOXANE współpracuje jedynie z gabinetami o najwyższych standardach i takie też może polecić do udania się na zabieg wypełniania i modelowania ust swoimi preparatami.

Lekarze i gabinety medycyny estetycznej polecane przez TEOXANE Polska:

  1. dr n. med. Aleksandra Zamirska, Dermatologia & Medycyna Estetyczna, Milicz
  2. dent. Dorota Kozdraj-Ryske, Dodent Clinic, Łódź
  3. dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska, MedSpace, Gliwice
O marce

Od 15 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata. TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych. Nowością na rynku jest linia preparatów dedykowanych najbardziej dynamicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA, a także bogata linia kosmetyków.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze