1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Jak kupować buty, żeby nie przepłacać – 5 porad

Jak kupować buty, żeby nie przepłacać – 5 porad

Nie wyobrażasz sobie miesiąca bez nowej pary butów w szafie? Twojej miłości do butów nie powstrzyma nawet debet na koncie, a kolejna modna para woła, żebyś ją kupiła? Nie musisz opierać się pokusie, żeby znów powiększyć swoją kolekcję. Rozwiązanie? Kupuj tanie buty online!

Poluj na promocje

W większości sklepów stacjonarnych i internetowych regularnie pojawiają się promocje. Okazje są przeróżne: rabat na początek tygodnia, zniżka na wiosenną kolekcję, z okazji Dnia Kobiet oraz wielu innych świąt. Powstrzymaj się i odczekaj kilka dni, aby swój wymarzony model kupić jeszcze taniej! Wybór butów w sklepach online jest ogromny, a poruszać się w przestrzeni Internetu jest zdecydowanie łatwiej i wygodniej niż w sklepie stacjonarnym. W sklepach internetowych dostęp do asortymentu masz przez 24 godziny na dobę, nie ograniczają Cię więc godziny otwarcia – dla nocnych marków i rannych ptaszków to idealna okazja, żeby upolować dla siebie coś w przystępnej cenie. Dodatkowym plusem jest brak kolejek do kas i przymierzalni.

Czekaj na wyprzedaż

Kilka razy do roku odbywa się święto każdej zakupoholiczki – sezonowa wyprzedaż! To coś, co kocha każda łowczyni okazji, fanka zniżek i rabatów! W sklepach online w końcowej fazie wyprzedaży buty kupisz taniej nawet o 70-80% ceny wyjściowej. Zapamiętaj lub zanotuj, kiedy w sklepach zaczynają się obniżki cen, i nie daj się uprzedzić modnym konkurentkom w wyścigu o wyjątkowe okazje.

Końcówki kolekcji

Kolejna okazja do kupienia tanich butów w sklepach online to wyprzedaż końcówek kolekcji oraz ostatnich sztuk i rozmiarów. Większość sklepów i brandów ma w swoim sklepie specjalną sekcję lub oferuje takie produkty w zakładce Sale. Będą to buty w bardzo niskiej cenie i niewielkiej, mocno przebranej rozmiarówce. To idealna okazja do upolowania modnej pary – szczególnie dla dziewczyn, które noszą niestandardowe rozmiary, na przykład 34, 35 lub 42.

Konkursy w mediach społecznościowych

Wiele sklepów internetowych, najczęściej tych z damskim asortymentem, regularnie organizuje konkursy na profilach w mediach społecznościowych. Dziewczyny kochają konkursy, a marki uwielbiają rozpieszczać swoje klientki. Jesteś fanką jakiegoś brandu? Śledź uważnie jego profile na Facebooku i Instagramie – może los się do Ciebie uśmiechnie i zamiast kupować wygrasz wymarzoną parę butów?

Szukaj według trendów

Jak jeszcze można upolować ? Oto ostatnia wskazówka: szukaj wymarzonej pary według trendu. W wielu sklepach internetowych poza podziałem na standardowe kategorie produktowe, takie jak sandały, mokasyny czy slip-on, istnieje również inna klasyfikacja. Sprawdź trend, który najbardziej do Ciebie pasuje. Girl Boss, Rock Style, a może Pastel Love? Szukaj butów w swoim stylu i wyjątkowej cenie. Jeśli nadal masz problem z wyborem, przejrzyj sekcję bestsellerów i zainspiruj się wyborami innych klientek.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze