1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Poznaj sekret młodego wyglądu: nici liftingujące

Nici liftingujące zostały okrzyknięte hitem, a nawet rewolucyjną metodą wykorzystywaną w zabiegach medycyny estetycznej. A wszystko to dzięki ich spektakularnym właściwościom oraz bezpieczeństwie. Wszystkie osoby, które mają problem ze zwiotczałymi tkankami, zmarszczkami, fałdkami, rozstępami, a nawet otyłością, powinny skonsultować się ze specjalistą, aby sprawdzić, czy nici są dla nich dobrym rozwiązaniem. Doktor Pniewski z kliniki Melitus potwierdza całkowite bezpieczeństwo nici oraz wskazuje na aż 90% zadowolonych z efektów Pacjentów. To pokazuje, jak bardzo nici liftingujące zmieniły medycynę estetyczną oraz jak mogą pomóc każdemu z nas.

W czym tkwi sekret nici liftingujących?

Sam zabieg nie jest bolesny, Pacjenci mogą odczuwać jedynie lekkie ukłucia, podczas wprowadzania igły z nicią. Jednak przed zabiegiem podawane jest znieczulenie miejscowe, aby zapewnić Pacjentowi komfort. Następnie lekarz wprowadza pod skórę bardzo cienką igłę, na którą jest nałożona nić. Odpowiednio ją układa oraz zostawia, przez co nić wraz z innymi tworzy ,,rusztowanie”. Dzięki temu skóra jest podtrzymywana oraz pobudzana do regeneracji. Oprócz tego, nici sprawiają, że skóra produkuje więcej kolagenu, który odpowiada za jej jędrność. Dodatkowo, jest pobudzane białko (elastyna), które nadaje skórze elastyczność i sprężystość. Nici są całkowicie bezpieczne, wchłaniane przez organizm, lecz ten proces trwa do dwóch lat. Przez to efekty liftingu długo się utrzymują. Zaletą tego zabiegu jest jego skuteczność oraz nieinwazyjność. Nici nie wiążą się z nacięciami, które później przekształcają się w blizny. Poza tym ich szerokie zastosowanie pozwala na walkę nie tylko z upływającym czasem, lecz także otyłością czy rozstępami, np. po ciąży. Nici liftingujące można stosować na szyi i dekolcie, w biuście, na brzuchu, pośladkach, udach oraz w tych miejscach, w których skóra jest dotknięta miejscową otyłością.

Czym różnią się nici liftingujące PDO od nici Aptos?

Nici liftingujące PDO są stosowane w tych miejscach, w których skóra straciła swoją jędrność oraz gładkość, ale jej korekta nie wymaga głębokiego umieszczania nici. Za to nici Aptos są już umieszczane głębiej i w tkance podskórnej. Dzięki takiej metodzie można uzyskać mocniejszy efekt liftingujący. Liftingowi zostaje poddana nie tylko skóra, lecz także tłuszcz, który przemieszcza się wraz z wiekiem. Nici Aptos są najczęściej stosowane w przypadku wiotkich tkanek ramion, piersi, brzucha, ud i pośladków.

Nici liftingujące rywalem skalpela

Nici liftingujące są coraz chętniej i częściej wybieraną metodą liftingująca przez Pacjentów klinik medycyny estetycznej. To doskonała alternatywa dla radykalnych operacji z użyciem skalpela. Nici są całkowicie bezpieczne, a przy tym charakteryzują się efektami, które są widoczne tuż po terapii. Nie zakładają żadnych komplikacji czy skutków ubocznych. Nici liftingujące są doskonałym zamiennikiem sztucznych wypełniaczy, które nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt. Aby cieszyć się z oczekiwanego wyglądu, należy czekać do 3 miesięcy, jednak nici gwarantują spektakularną poprawę. A przy tym nie jest wymagana szczególna rekonwalescencja. Zabieg można powtarzać, co pokazują same Pacjentki, które chętnie do niego wracają. Nici liftingujące zasłużyły na miano rewolucji, a świadczy o tym przede wszystkim zadowolenie Pacjentów.

Więcej informacji na temat nici liftingujących znajdziesz na stronie:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze