1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Loft37.pl – unikalny projekt dla stóp

Loft37.pl – unikalny projekt dla stóp

Więcej zdjęć w galerii
O butach mogłabym pisać długo i namiętnie. Są one, moim zdaniem, jednym z najważniejszych elementów garderoby. Mogą sprawić, że całość będzie wyglądała artystycznie, elegancko, bajkowo. Dlatego właśnie moją uwagę przykuło obuwie projektu Loft37.pl.

Więcej zdjęć w galerii

Loft37.pl to projekt iście artystyczny dwóch wyjątkowych kobiet:  Pauliny - architekt wnętrz i stylistki oraz Joanny  - redaktorki.  Pragnienie tworzenia butów towarzyszyło im od lat. Wraz z początkiem 2011 roku zaczęły go realizować i projektować wyjątkowe obuwie: baleriny, szpilki, alcaponki oraz kozaki. Wszystkie buty tworzone są z miękkich, wysokogatunkowych skór,  w niezwykle kobiecych, seksownych, a zarazem eleganckich fasonach, kuszą obietnica unikalności.

Dodatkowo, każdy model  butów można zamówić w wybranym przez siebie kolorze  i fakturze skóry, z określoną lamówką, kolorem obszyć czy wzorem kokardki lub sznurowadeł. Ponadto, każdą parę można dodatkowo spersonalizować poprzez wypisanie na nich swoich inicjałów,  lub imienia ukochanej osoby.

Jak podkreślają twórczynie Loft37.pl, każda para butów wykonywana jest na zamówienie, przez co zyskują one wyjątkowy, osobisty  charakter. Jak podkreśla Joanna: personalizacja sprawia, że buty są  w 100% nasze, a my otrzymując pudełko z ukochana parą czujemy się szczególnie!

Bajkowe dzieła Loft37.pl można kupić po przez , ale uwaga! te buty są tak piękne, że łatwo się od nich uzależnić i pragnąć kupić wszystkie ;)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze