1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. Depilacja laserowa Gdynia: Szybki i skuteczny Laser Vectus

Depilacja laserowa Gdynia: Szybki i skuteczny Laser Vectus

W Clinica Cosmetologica w Gdyni pacjenci mają możliwość poddania się zabiegowi z wykorzystaniem najnowocześniejsze aparatury do usuwania nadmiernego owłosienia na świecie. To właśnie laser diodowy Vectus, który emituje wiązkę światła o długości 810 nm. Stanowi on niebywałe osiągnięcie naukowców z Harvard Uniwersity w USA, którzy poświęcili kilka lat pracy na stworzenie tak genialnej aparatury.

Połączyli w niej trzy ultranowoczesne technologie. Pierwsza z nich zapewnia bezbolesność zabiegu – to nakładka chłodząca Adwanced Contact Cooling. Kolejny to czytnik aktywnej melaniny Skintel, który pozytywnie wpływa na poziom skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu, dzięki nieustannemu dobieraniu odpowiednich parametrów do potrzeb pacjenta. Niezwykłą precyzję działania, wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i brak podrażnień zapewnia fototermoliza selektywna.

Czy zabieg Vectus jest skuteczny?

To zdecydowanie najskuteczniejsza forma usuwania zbędnego owłosienia na rynku. Po przeprowadzeniu zaleconej serii zabiegów z naszej skóry na dobre znika 95% niechcianych włosków. Pozostałe 5% jest niezależne od aparatury, a od faz wzrostu włosa, pojawiają się w ciągu roku po zakończeniu ostatniego zabiegu. Wówczas konieczne jest wykonanie jednego zabiegu, który pomoże całkowicie pozbyć się włosków.

Vectus depilacja laserowa pach

Owłosienie pod pachami bywa problematyczne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wiele osób pilnuje regularnego, wręcz codziennego golenia, inne stosują depilatory lub wosk. Jednak zabiegi te nie są dostatecznie skuteczne. Wykorzystanie lasera Vectus do usunięcia włosów pod pachami sprawdza się idealnie. Koniec z zastanawianiem się, czy nic nie odrosło, koniec z podrażnieniami i swędzeniem. Vectus usunie włoski na dobre.

Vectus depilacja laserowa bikini

Depilacja tej partii ciała to domena kobiet. Szczególnie latem, gdy chcemy pokazać się na plaży, skóra w okolicy bikini powinna być idealnie gładka. Powszechne metody, takie jak maszynka, depilator czy wosk powodują podrażnienia, są bolesne, włoski wrastają, pojawia się zapalenie mieszków włosowych. Aby tego wszystkiego uniknąć, koniecznie należy zdecydować się na depilację laserem Vectus.

Vectus depilacja laserowa twarzy

Wąsik lub meszek na twarzy to zmora wielu kobiet, które nie czują się przez niego kobieco. Usuwanie włosków za pomocą maszynki do golenia powoduje, że włoski szybko odrastają, są twardsze, ciemniejsze i grubsze, w konsekwencji na skórze zaczynają być widoczne czarne kropki, które wyglądają nieestetycznie. Najlepszym rozwiązaniem będzie trwałe usunięcie niechcianych włosków z zastosowaniem lasera diodowego Vectus.

Wskazania do depilacji laserem Vectus

Oczywiście jest to zabieg estetyczny, dedykowany każdemu, kto chce się trwale pozbyć niechcianego owłosienia. Są jednak sytuacje, w których laserowe usunięcie włosków jest wskazane ze względów medycznych. Wówczas dermatolog może zalecić jego przeprowadzenie. Ma to miejsce, gdy mamy do czynienia z zapaleniem mieszków włosowych, wrastającymi włoskami czy hirsutyzmem, czyli nadmiernym owłosieniem.

Przeciwwskazania do depilacji laserem Vectus

Aparatura Vectus wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jednak zdarzają się przypadki, że konieczne jest odłożenie zabiegu lub zrezygnowanie z niego. Pośród przeciwwskazań znajdują się:
 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • stany ropne na skórze,
 • infekcje wirusowe, grzybicze czy bakteryjne,
 • tendencja do tworzenia się bliznowców lub przebarwień,
 • skóra bezpośrednio po opalaniu,
 • stosowanie terapii retinoidami,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • podrażnienia na skórze.

Przygotowania do zabiegu

Do depilacji laserowej należy się przygotować już na miesiąc przed pierwszym zabiegiem. Wówczas musimy zaprzestać opalania, w każdej formie zarówno na słońcu, jak i w solarium, nie wolno również stosować preparatów brązujących samoopalających oraz zwiększających podatność skóry na działanie słońca (przede wszystkim z witaminą A, C oraz kwasami), konieczne jest również zaprzestanie depilacji i wyrywania włosów.

Na tydzień przed zabiegiem odstawiamy doustne środki, które uwrażliwiają skórę na działanie słońca. Uwaga! Takie działanie wykazują również niektóre zioła. Niezbędne jest również zatroszczenie się o skórę, która powinna być odpowiednio nawilżona. Zabiegu nie można przeprowadzić na przesuszonej i podrażnionej skórze. Dzień przed zabiegiem lub dokładnie w dniu, gdy mamy się mu poddać, dokładnie golimy całą powierzchnię zabiegową jednorazową maszynką, która więcej nie będzie nam już potrzebna.

Zdaniem specjalisty - kosmetologa z placówki VECTUS GDYNIA: „Przygotowanie do zabiegu jest niezwykle ważne. Jeśli nie dopełnimy zaleceń, zabieg może okazać się niemożliwy do wykonania, lub pojawią się powikłania w postaci przebarwień czy silnych podrażnień. Koniecznie słuchajmy specjalisty”.

A po zabiegu…

Pielęgnacja skóry, na której został przeprowadzony zabieg depilacji laserowej, jest również niezwykle istotna. Możemy stosować preparaty o działaniu nawilżającym i łagodzącym, takie jak Alantan czy Bephanten. Należy unikać korzystania z sauny i basenu, nie nakładać dezodorantu na okolicę zabiegową i unikać mechanicznych podrażnień skóry.

Gdzie się umówić?

Zadzwoń już teraz do placówki w Gdyni: Vectus Gdynia Depilacja Laserowa /2a 81-519 Gdynia

Rejestracja: 58 506 64 94

Więcej na stronie internetowej

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze