1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Wyjątkowa sesja zdjęciowa z Agnieszką Hyży! Krajobrazy jak z marzeń

Zobacz galerię 11 Zdjęć
Uff…. Jak gorąco! Fala upałów, która pod koniec lipca dotarła do Polski, przyniosła ze sobą iście afrykańskie temperatury. Skoro tutejszy klimat przypomina nam Afrykę, może… wybierzecie się z nami w romantyczną podróż nad Ocean Indyjski, a konkretnie na… Zanzibar? Zaprasza Agnieszka Hyży.

Niewielka wysepka – znana także jako Unduja - znajduje się u podnóży Tanzanii i do jej terytorium należy. To, co stanowi o jej niezwykłości, to jednak nie tylko tropikalny klimat czy położenie na Oceanie Indyjskim, a istny kulturowy tygiel. Łączą się tu i mieszają kultury suahili, arabska i indyjska, a nawet europejska. Zanzibar był m.in. częścią portugalskiej czy brytyjskiej kolonii (dość powiedzieć, że to na Zanzibarze urodził się legendarny Freddy Mercury). Ta nieoczywista wyspa aż kipi od różnorodności, a wspaniałe pałace czy pełna wąskich uliczek i zabytkowych kamienic dzielnica Stone Town są niemymi świadkami niezwykłej i złożonej historii tego miejsca.

Zanzibar swoją bajkowością urzekł także Agnieszkę Hyży. „Witam w raju” – napisała znana prezenterka i dziennikarka w Instagramowej pocztówce z jednej z zanzibarskich plaż. Agnieszka wzięła udział w wyjątkowej sesji, zorganizowanej wspólnie z Indigo Nails i promującej kolekcję ślubnych lakierów Wedding by Agnieszka Hyży. Doskonale odnajdująca się w branży ślubnej gwiazda, zaprojektowała wspólnie z Indigo linię lakierów hybrydowych, dedykowanych Pannom Młodym i utrzymanych w ciepłej kolorystyce – kremowej bieli, beżu, przez brzoskwiniowy, aż po pastelowy róż. Efekty współpracy z Indigo Nails możecie podziwiać w galerii zdjęć. Robią wrażenie, prawda?

Więcej

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze