1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. Olejek Nanoil, czyli moc korzyści w pielęgnacji włosów

Olejek Nanoil, czyli moc korzyści w pielęgnacji włosów

Jeśli w doborze kosmetyków do włosów jesteś wybredna, wysoko stawiasz poprzeczkę i chcesz, aby efekty było widać niemal od razu, z pewnością pokochasz olejek do włosów Nanoil. To produkt, który dostarczy im wszystkiego, co jest potrzebne do ich odnowy… a nawet dużo więcej. Dzięki niemu luksusowa i – co ważniejsze – świadoma pielęgnacja włosów staje się faktem. Zaintrygowana?

Jeśli w doborze kosmetyków do włosów jesteś wybredna, wysoko stawiasz poprzeczkę i chcesz, aby efekty było widać niemal od razu, z pewnością pokochasz olejek do włosów Nanoil. To produkt, który dostarczy im wszystkiego, co jest potrzebne do ich odnowy… a nawet dużo więcej. Dzięki niemu luksusowa i – co ważniejsze – świadoma pielęgnacja włosów staje się faktem. Zaintrygowana?

Olejki i olejowanie włosów – dlaczego warto tego spróbować?

Jeśli jeszcze nie słyszałaś o olejowaniu włosów i nie korzystałaś z kosmetycznych dobrodziejstw naturalnych olejków, podpowiadamy: to nie tylko najmodniejszy trend w pielęgnacji włosów, ale również jeden z najdoskonalszych zabiegów kosmetycznych.

Efekty po olejowaniu włosów porównywane są do tych, jakie zapewniają profesjonalne kuracje z salonów fryzjerskich. Wiele kobiet twierdzi, że regularne olejowanie daje efekt jak po laminacji lub witaminowym shoocie na włosy. To pradawny zabieg, który swymi korzeniami sięga do medycyny i filozofii wschodu. Hinduski stosują go od niepamiętnych czasów. Nie bez powodu ich włosy są kwintesencją piękna.

Czym jest olejek do włosów NANOIL?

Nanoil powstał z fascynacji naturalnymi olejkami i ich właściwościami regenerującymi. To kosmetyk do włosów o doskonale zbilansowanym składzie. Występuje w trzech wersjach. Każda z nich zawiera inne oleje oraz składniki regenerujące i dzięki temu doskonale pasuje do konkretnego rodzaju włosów. Stan i rodzaj włosa najtrafniej opisuje się za pomocą tzw. porowatości włosów. Znając ją, możesz świadomie określić ich kondycję oraz dopasować pielęgnację trafioną w punkt, czyli w faktyczne potrzeby włosów.

Nanoil – olejki dobrane do porowatości… czyli do czego?

Porowatość włosów to innymi słowy… ich wygląd. Jest ona bardzo istotna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na ich zdrowie i kondycję. Nachodzące na siebie łuski keratyny, czyli otoczka włosa chroniąca jego rdzeń może albo w niewielkim stopniu, albo znacznie odchylać się na zewnątrz. Dla zdrowia włosa oznacza to tyle, że im bardziej włos jest zniszczony, tym mocniej odchylają się jego łuski. Mówimy wówczas o wysokiej porowatości. Z kolei im mocniej łuski przylegają do powierzchni włosa, tym niższa jego porowatość. Istnieją 3 rodzaje porowatości, a więc 3 typy włosów:
 • włosy niskoporowate, o domkniętych łuskach
 • włosy średnioporowate, o nieco odchylonych łuskach
 • włosy wysokoporowate, o mocno rozchylonych łuskach
Każdy rodzaj porowatości wymaga innej pielęgnacji. Niestety składniki „tradycyjnych” kosmetyków nie są w stanie dopasować się do danej porowatości. Olejek Nanoil sprostał temu zadaniu. To jak dopasowanie odpowiedniego klucza do zamka w drzwiach.

Jak określić porowatość włosów?

Czy trudno jest określić porowatość włosów? Okazuje się, że bardzo łatwo! Kobiety już po samej obserwacji włosów wiedzą, w jakiej są one kondycji, co chciałyby zmienić i co nie do końca pasuje im w ich wyglądzie.

W sieci można ponadto znaleźć . Krótkie i rzeczowe pytania dotyczące wyglądu i pielęgnacji włosów pomogą zdiagnozować, jaki jest ich rodzaj i jakiej regeneracji wymagają.

Który olejek do włosów NANOIL wybrać?

Chcesz mieć jeden, dobrze dobrany do potrzeb włosów olejek? Pomoże Ci obserwacja Twoich włosów. Dzięki temu z łatwością zauważysz, że:
 1. Włosy grube, ciężkie, pozbawione objętości, które zbyt szybko się przetłuszczają i są trudne w stylizacji – to włosy o niskiej porowatości, do których idealnie pasuje Nanoil do niskoporowatych włosów.
Efekt po stosowaniu Nanoil: włosy stają się lekkie i miękkie, pełne puszystości i miłe w dotyku. Nanoil reguluje przetłuszczanie się włosów, przyspiesza ich wzrost i odbija je od nasady, a ponadto ułatwia ich stylizację.
 1. Włosy cienkie, często niesforne i napuszone, które łatwo tracą wilgoć z wnętrza lub stają się matowe – to włosy o średniej porowatości, do których idealnie pasuje Nanoil do włosów średnioporowatych.
Efekt po stosowaniu Nanoil: włosy zyskują ochronę przed zniszczeniem, blask i odżywienie aż po same końce. Nanoil zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia ich strukturę, dyscyplinuje, wygładza i nadaje witalności.
 1. Włosy przesuszone, łamliwe, pozbawione witalności, o wyjątkowo złej kondycji, matowe, bez życia i blasku, które wypadają, a nawet przestają rosnąć to włosy o wysokiej porowatości, do których idealnie pasuje Nanoil do włosów wysokoporowatych.
Efekt po stosowaniu Nanoil: włosy stają się odpowiednio nawilżone, zyskują elastyczność, witalność i blask. Nanoil hamuje ich łamliwość i poprawia stan skóry głowy, odżywia cebulki i pobudza włosy do wzrostu.

Olejek do włosów NANOIL - skład

Już sam dobór naturalnych olejów w każdej wersji Nanoil czyni z niego produkt wyjątkowy; ale ten kosmetyk ma do zaoferowania o wiele więcej. W zależności od wersji w składzie Nanoil odnajdziesz:
 • roślinne ekstrakty stymulujące wzrost włosów,
 • wyciągi roślinne hamujące wypadanie włosów,
 • filtr UV chroniący włosy przed słońcem,
 • witaminy A, E - silne antyoksydanty, wzmacniają witalność włosów,
 • hydrolizowany jedwab - nawilża i poprawia strukturę włosów,
 • lanolina - zmiękcza, natłuszcza i wygładza włosy,
 • keratyna - odbudowuje strukturę keratynową, naprawia uszkodzenia,
 • pantenol (prowitamina B5) - nawilża, wygładza włosy i zapobiega utracie objętości.

Jak olejować włosy olejkiem Nanoil?

Olejowanie włosów jest niezwykle proste: wystarczy pokryć całe włosy (najlepiej wilgotne, po myciu), oraz skórę głowy olejkiem, wykonując delikatny masaż skalpu, aby poprawić krążenie podskórne i zwiększyć chłonność składników zawartych w olejku. Po 30 minutach olej zmywa się z włosów szamponem, suszy i układa włosy jak zwykle. Taką kurację można robić raz lub (przy wyjątkowo zniszczonych włosach) nawet kilka razy w tygodniu.

Olejki do włosów Nanoil uporają się nawet z najbardziej wymagającymi włosami. Regenerują, odżywiają, poprawiają wygląd i chronią włosy oraz skórę głowy. Zastąp szereg nietrafionych kosmetyków do włosów jednym, celnym produktem. Nanoil to pielęgnacja, która trafia w punkt.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze