1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Polka w wielkim świecie – Zuzanna Bijoch

Anja Rubik, Kasia Struss, MagdaFrąckowiak - to najbardziej topowe modelki na światowych pokazach mody. Od niedawna do tej niezwyklej grupy dołączyła Zuzanna Bijoch. Siedemnastolatka z Katowic, o zniewalającym spojrzeniu, już w zeszłym roku wkroczyła na salony, debiutując podczas pokazu domu mody Georges’a Chakra.

Wystąpiła w kampanii reklamowej Miucci Prady na sezon wiosna/lato 2011. Była również twarzą pokazów Prady. W sezonie jesień/zima 2011/2012 została twarzą  Louis Vouitton i wzięła udział w wielu prestiżowych pokazach, w tym: Valentino, Loewe, Anna Sui itd. To robi wrażenie!

Zdobyła uznanie w "modowym światku" i jest dziś na 23 miejscu prestiżowej listy Top 50 Woman według rankingu models.com, na którym nieodzownie króluje wspomniana już wcześniej Anja Rubik.  Była też na okładce meksykańskiego Vogue’a (sfotografował ją nikt inny jak słynny w świecie mody Polak- Marcin Tyszka).

Jak zaczęła się ta bajkowa kariera młodej i utalentowanej modelki?! - Zuzanna, w wieku 13 lat, po prostu wygrała konkurs organizowany przez magazyn dla nastolatek Bravo Girl, a potem poszło już „z górki”. W Polsce reprezentuje ją agencja D’Vision, a na świecie agencja NEXT. Nasza nowa top modelka ma oczywiście nienaganne wymiary: 82-62-89 i 178cm wzrostu.

Błyskawicznie rozwijająca się kariera Polki to dla nas (wielbicieli mody) dobra wiadomość, bo choć od dawna wiadomo, że w Polsce jest mnóstwo pięknych modelek, to cieszy, że kolejnej udało się zdobyć uznanie największych projektantów i fotografów mody.

Ja kibicuję Zuzannie od początku, ale czasem myślę też o jej siostrze, Julii (zainteresowanych odsyłam na stronę ,być może kiedyś razem wezmą udział w jakimś większym projekcie…

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze