1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. I – lipo – sposób na szczupłe ciało

I – lipo – sposób na szczupłe ciało

123RF.com
Zgrabne, szczupłe ciało to marzenie każdej z nas. Ćwiczenia i zdrowa dieta, to podstawa w walce o płaski brzuch, szczupłe uda czy zgrabną pupę. Jednak często jest tak, że za swoje ciało „bierzemy” się dopiero wtedy, gdy tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 30 % masy naszego ciała. Wyrzeźbienie takiej sylwetki, jest trudne i czasochłonne.

Za sprawą ITP Esthetique na rynku Polskim pojawiło się rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej czy  medycyny estetycznej.

I-lipo to innowacyjna technologia lasera diodowego, wykorzystywana przy zabiegach modelujących sylwetkę, jak również  redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zabieg jest wykonywany na partiach ciała, które są szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej (ramionach, brzuchu, biodrach, pupie, udach, czy podbródku, a u mężczyzn również klatki piersiowej).

To, co szczególnie jest warte uwagi, to fakt iż zabieg jest  szybką, bezbolesną i nieinwazyjną metodę natychmiastowej redukcji tłuszczu zgromadzonego pod skórą.

Efekty są natychmiast widoczne i mierzalne (już po 1 zabiegu widać zmiany w obwodzie uda czy bioder), a zabieg trwa zaledwie 20 minut. W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, seria 6 – 8 zabiegów może przynieść bardzo wyraźną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej, modelując wybrane obszary ciała.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze