1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Moves X NA-KD, czyli skandynawska kolaboracja

Moves X NA-KD, czyli skandynawska kolaboracja

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 6 Zdjęć
Duńskie Moves jest częścią marki Minimum, która na co dzień stawia na minimalizm. Samo Moves jednak charakteryzuje się odważnymi krojami i wzorami oraz oferuje najbardziej pożądane w danym sezonie trendy. Podobnie szwedzkie NA-KD. Najnowsze must have i oryginalność - tak w kilku słowach można opisać ubrania marki. Ta multibrandowa firma to ulubieniec influencerek na całym świecie. Nic dziwnego, że marki zdecydowały się na kolaborację.

Dwie skandynawskie marki - Moves i NA-KD - połączyły siły i stworzyły wspólną, kobiecą, mocno modową i odważną mini kolekcję.

Na tę limitowaną kolekcję składa się siedem wyjątkowych rzeczy - każda zgodna z obecnymi trendami. Nie zabrakło najmodniejszej w tym sezonie panterki. Znajdziemy także komplet - kurtka i spodnie - w kolorze butelkowej zieleni oraz ponadczasowe t-shirty z napisem. Wszystko idealnie wpasuje się w nadchodzącą jesień. Cała kolekcja charakteryzuje się seksapilem i kobiecością, a jednocześnie siłą i pewnością siebie. Krótko mówiąc - idealna dla nowoczesnej kobiety.

Kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym NA-KD.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze