1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zasługujesz na to co najlepsze... Zawsze! Nowa kampania wizerunkowa Kazar

Zasługujesz na to co najlepsze... Zawsze! Nowa kampania wizerunkowa Kazar

materiały prasowe
Zobacz galerię 7 Zdjęć
„Zasługujesz na to, co najlepsze… Zawsze!” – to nowe hasło kampanii wizerunkowej na sezon jesień/zima marki Kazar!

„Zasługujesz na to, co najlepsze… Zawsze!” – tym afirmacyjnym hasłem w swojej kampanii wizerunkowej na sezon jesień/zima marka Kazar przekonuje, że tylko będąc sobą i dokonując wyborów w oparciu o swoje przekonania, będziemy naprawdę szczęśliwi. Świetnie widać to w spotach oraz sesji zdjęciowej, których bohaterami są znana polska modelka i influencerka, Aleksandra Kowal (Szindy), oraz Chris Elson, brytyjski model, który na co dzień współpracuje ze światowymi markami, m.in. Dolce & Gabbana i Giorgio Armani.

 „Hasło kampanii komunikuje kluczowe dla nas wartości: przywiązanie do jakości, zaangażowanie, otwartość na potrzeby odbiorców oraz pragnienie bycia blisko, angażowania się w ich życie, tak, by było piękniejsze, a klienci bardziej szczęśliwi. Chcemy być marką pierwszego wyboru nie tylko dla tych, którzy znają nasze produkty, ale również dla tych, którzy jeszcze nie są naszymi odbiorcami” – mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar.

Kazar to marka z segmentu premium, która w co sezon proponuje swoim klientom najwyższej jakości buty, torby i akcesoria. Projektanci dbają o to, by produkty z kolekcji nie tylko wpisywały się w obowiązujące trendy w światowej modzie, ale przede wszystkim były odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Buty, torebki i plecaki, zegarki, portfele, paski, okulary przeciwsłoneczne, perfumy oraz linia zapachów do domu Home Fragrance, towarzyszą kobietom i mężczyznom w codziennych sytuacjach życiowych, zarówno w pracy, w czasie wolnym – w drodze na jogę, podczas przejażdżki rowerem lub zakupów, czy podczas spotkań z bliskimi – kolacji z partnerem, wyjściu z przyjaciółmi i spacerze z rodziną. Moda nie jest już zarezerwowana tylko na wybiegi. I o tym jest najnowsza kampania marki.

 „To pierwsza tak duża kampania marki Kazar. Jej przekaz jest szeroki i uniwersalny. Komunikując produkt w ujęciu lifestyle’owym nie odchodzimy od wizerunku marki związanej ze stylem i światem mody. Podkreślamy i pokazujemy natomiast, że sposób, w jaki projektanci marki interpretują trendy ze światowych wybiegów i ulic, świetnie sprawdza się także w codziennych sytuacjach.” – dodaje Artur Kazienko.

W swojej kampanii Kazar skupia się na trzech istotnych aspektach wspomnianej codzienności – życiu zawodowym, pasjach, realizowanych w wolnych czasie oraz na emocjach – relacjach z bliskimi osobami, rodziną.

Praca to znaczący element życia - nie tylko pod względem czasu, który się na nią poświęca, ale też emocji i zaangażowania w nią wkładanych. To sukcesy i porażki. Chwile przyjemne, ale też takie, które pochłaniają energię i stawiają wyzwania. Produkty Kazar dają pewność, że nie zawiodą w ważnych momentach. Najwyższej jakości materiały, z których wykonane są cholewki, ale też wnętrze butów, wiele typów obcasów o różnych wysokościach oraz zróżnicowane fasony  umożliwiają dobranie butów do własnych potrzeb, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki ciekawym  fakturom  i  zdobieniom torebki, portfele czy paski pomagają wyrazić swój indywidualny charakter, nie ingerując w narzucony dress code. Dają możliwość stworzenia wizerunku na potrzeby konkretnych sytuacji i spotkań. Niezależnie, czy chodzi o pracę w korporacji, czy o wolny zawód - najważniejsze to czuć się pewnie i mocno stąpać po ziemi. Wybierając buty i dodatki z kolekcji Kazar, klienci mogą być pewni, że ich indywidualny styl mówi sam za siebie  –  zarówno podczas wyjść formalnych, jak i bardziej casualowych.

Pasje realizowane w czasie wolnym to oddech, który pomaga złapać dystans do codziennych obowiązków i rozwijać osobowość. Tą najlepszą –  bo indywidualną dla każdego. Wybierając przejażdżkę rowerem, zakupy z przyjaciółką, majsterkowanie przy motorze, spacer z aparatem, czy w drodze na trening – w każdym momencie wyrażamy  siebie. W takich momentach dla jednych ważna jest elegancja czy design, dla innych – wygoda i funkcjonalność. Dzięki produktom Kazar nie  trzeba wybierać między komfortem i dobrym stylem – wszystkie te elementy, razem z wysoką jakością, spotykają się w jednym miejscu. Najważniejsze, by robić  to, co się kocha i co napędza do działania, a reszta to po prostu dobrze dobrani partnerzy – ulubione buty, torebka, poręczny plecak, stylowe rękawiczki i zegarek.

Czas spędzany z partnerem, rodziną i przyjaciółmi to momenty, kiedy warto być naprawdę sobą. Autentyczność, wyrażanie siebie i swoich uczuć, dawanie zawsze tego, co najlepsze – to najważniejsze elementy budowania relacji z bliskimi osobami. Produkty z oferty Kazar pozwalają na ekspresję własnej osobowości bez konieczności rezygnacji z dobrego stylu i najwyższej jakości. To niezastąpieni towarzysze podczas romantycznej kolacji, wspólnych chwil spędzanych z bliskimi, ale również podczas kawy z przyjaciółką. Niezależnie, czy wybór padnie na zmysłowe szpilki i kopertówkę, wygodne półbuty lub trampki na spacer z dzieckiem, lub modny zestaw na luźne spotkanie w gronie znajomych  –  klienci Kazar mogą być pewni, że sięgają po niezawodne, dopasowane do okazji propozycje oraz skupić się na tym, co dla nich ważne. Do tego w najlepszym stylu i w zgodzie z  trendami.

Kolekcja Kazar jesień/zima 2018 dostępna jest w salonach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze