1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zdrowa opalenizna przez cały rok

Zdrowa opalenizna przez cały rok

Więcej zdjęć w galerii
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Wbrew pozorom podtrzymanie efektów opalania nie jest takie trudne.

Pomoże Ci w tym zasada trzech kroków. Stosuj ją sumiennie, a na pewno będziesz na długo cieszyła się blaskiem lata na swojej skórze. Nawet, kiedy ono przeminie.

 Wygładzanie

Rozpoczynając działania, mające na celu podtrzymanie opalenizny po powrocie ze słonecznego urlopu, zrób peeling (1-2 tygodniowo). Peelingi nie ścierają złotego blasku, wręcz przeciwnie – eksponują go. Przygotowują skórę do dalszych zabiegów, by jej kolor był równomierny, bez plam.

Więcej zdjęć w galerii

Nawilżanie

Nadmierna eksploatacja na słońce przyspiesza proces starzenia się skóry. Stąd tak ważnym zadaniem jest przywrócenie skórze naturalnej bariery ochronnej. Bez niej jesteśmy narażeni na negatywne działanie wolnych rodników, przebarwienia, czy alergie. Na drogeryjnych półkach można znaleźć takie balsamy, które jednocześnie nawadniają, regenerują a do tego zawierają substancje samoopalające. Skóra wygładzona, ujędrniona, nawilżona - nawet bez słońca błyszczy.

Intensyfikacja

Opalanie natryskowe i samoopalacze to dobre sposoby na to, by złocistą karnacją cieszyć się przez cały rok. Produkty w kremie, spray'u czy mgiełce, nie tylko subtelnie koloryzują naszą skórę, lecz również skutecznie pielęgnują i  nawilżają.

Podtrzymywanie efektów opalania ma jeszcze jedną ważną zaletę: odpycha od nas szarość  jesiennego dnia i poprawia nie tylko nasz wygląd, lecz również samopoczucie!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze