1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Jesień według Dawida Tomaszewskiego

Jesień według Dawida Tomaszewskiego

Dawid Tomaszewski, kolekcja jesień - zima 2011/2012 / fot. www.dawid-tomaszewski.com
Nadchodzący sezon w modzie zapowiada się niezwykle przyjemnie. Kolekcja Dawida Tomaszewskiego na jesień-zimę 2011/2012 to połączenie ekskluzywnej elegancji, z kobiecą zmysłowością.

Dawid Tomaszewski  to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej utalentowanych młodych polskich projektantów mody. Jest on uznany za objawienie w świecie designu przez wszystkie, najbardziej utytułowane i opiniotwórcze magazyny o modzie, a jego kolekcje regularnie goszczą na największych, światowych pokazach. I nic w tym dziwnego!

Młody i piekielnie zdolny artysta, absolwent prestiżowej London School of Art oraz Akademie der Kunste w Berlinie, może poszczycić się współpracą z Sonią Rykiel, Alexis Mabille czy Comme des Garçons.To, o czym należny jeszcze wspomnieć, to fakt iż wiosenno - letnia kolekcja projektanta, zaprezentowana podczas Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie, zachwyciła samą Annę Wintour.

Jesienna kolekcja Tomaszewskiego jest zatem niczym innym, jak potwierdzeniem jego ogromnego talentu, pracowitości, niezwykłej intuicji oraz konsekwencji w tworzeniu własnej marki. Tej jesieni królować będą więc szarości, wełna o grubym splocie, tweed, subtelne przezroczystości i kokieteryjnie "mrugające" cekiny.  Linia projektów Tomaszewskiego, w elegancki i wyrafinowany sposób podkreśla kobieca sylwetkę, nadając jej niezwykle zmysłowego charakteru, nawiązującego stylistyką do klasycznych projektów wielkiego Yves'a Saint Laurent'a.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze