1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Nowa era w epilacji laserowej. Poznaj najnowocześniejszy laser do usuwania owłosienia!

Nowa era w epilacji laserowej. Poznaj najnowocześniejszy laser do usuwania owłosienia!

Epilacja laserowa jest w dzisiejszych czasach najczęściej wybieraną przez pacjentów formą usuwania zbędnego owłosienia. W odróżnieniu od kosmetycznych metod depilacji (wosk, pasta cukrowa, depilator), jako jedyna jest w stanie przynieść trwałe rezultaty. Co więcej, specjaliści medycyny estetycznej dysponują coraz nowocześniejszymi urządzeniami, czyniąc zabieg usuwania owłosienia jeszcze skuteczniejszym, szybszym i bezpieczniejszym. Jednym z takich urządzeń jest dostępny w Klinice Miracki w Warszawie laser Thunder MT. Według ekspertów to najlepsze rozwiązanie w kategorii depilacji dla najbardziej wymagających pacjentów. Umożliwia podjęcie indywidualnego leczenia bez kompromisu pomiędzy skutecznością a bezpieczeństwem.

Jaki laser do depilacji? Postaw na wysokie bezpieczeństwo, skuteczność i szybkość

We wspomnianej Klinice Miracki jeszcze do niedawna specjaliści mieli do zaoferowania dwa wyjątkowe systemy epilacji laserowej: Motus AX firmy Deka i Vectus firmy Palomar. Inteligentna technologia pomiaru ilości melaniny w skórze danego pacjenta, którą zastosowano w laserze Vectus, oraz chłodzona do 15 stopni Celsjusza szafirowa płytka w laserze Motus zapewniająca całkowicie bezbolesny zabieg depilacji - były do tej pory największymi osiągnięciami laseroterapii w kategorii epilacji. Przyszedł jednak czas, aby podnieść tę poprzeczkę i uczynić epilację laserową zabiegiem jeszcze skuteczniejszym, szybszym i bezpieczniejszym. Efektem tych starań jest dziś laser Thunder MT, który według specjalistów z .

,,Klinika Miracki już po raz kolejny wprowadza na polski rynek przełomowe urządzenie w dziedzinie laseroterapii i epilacji laserowej. Po rewolucyjnych urządzeniach Vectus i Motus, których działanie zadowoliło tysiące naszych pacjentek, przyszedł czas na laser Thunder MT, łączący w sobie wszystkie atuty pozostałych dwóch urządzeń. Wśród specjalistów medycyny estetycznej Thunder MT zyskał miano najskuteczniejszego, najmocniejszego i najszybszego lasera do usuwania owłosienia. To głównie ze względu na zastosowane w nim dwie długości fal, które bardzo skutecznie usuwają zarówno ciemne, jak i jasne owłosienie podczas niezwykle krótkiej i komfortowej dla pacjenta procedury zabiegowej. Epilacja laserem Thunder MT zajmuje zazwyczaj kilkanaście minut, nawet na tak dużych obszarach, jak plecy, uda czy łydki i nie naraża pacjenta na uciążliwy ból czy szereg niepożądanych skutków ubocznych” - mówi lekarz medycyny estetycznej i ekspert laseroterapii, doktor Krzysztof Miracki.

Depilacja laserem - Thunder MT urządzeniem na miarę XXI wieku

Szybkość, siła, skuteczność i wysokie bezpieczeństwo stosowania lasera Thunder MT wynika z jego wyjątkowych parametrów i wyposażenia go w aż dwa rodzaje fal zastosowanych wcześniej w laserze aleksandrytowym i neodymowo-yagowym. Dzięki naprzemiennemu lub połączonemu działaniu tych fal specjaliści są w stanie bezpiecznie usuwać owłosienie u osób o różnym typie włosów i kolorycie skóry. Wyjątkowe parametry tego urządzenia pozwalają na przeprowadzenie indywidualnej terapii w oparciu o potrzeby każdego pacjenta, a dokładnie, poziom melaniny w jego skórze i włosach. W największym skrócie, laser Thunder MT to prawdziwy przebój i obecny lider w epilacji laserowej, który wygrywa pojedynek ze swoimi poprzednikami w kategorii elastyczności, mocy, bezpieczeństwa, skuteczności i niskiej bolesności działania.

Więcej informacji na temat lasera Thunder MT znajdziesz na stronie:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze