1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Odważ się na uderzeniową dawkę młodości: LIERAC PREMIUM CURE

Odważ się na uderzeniową dawkę młodości: LIERAC PREMIUM CURE

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Laboratoires Lierac Paris od lat torują drogę kompleksowej walki ze starzeniem się skóry, tworząc i udoskonalając preparaty LIERAC PREMIUM o absolutnym działaniu przeciwstarzeniowym.

Gama bazuje na najnowszych osiągnięciach medycyny regeneracyjnej i jest ukierunkowana na wszechstronną, wielowymiarową korektę widocznych oznak starzenia. Najnowsze, przełomowe rozwiązanie dermokosmetyczne – LIERAC PREMIUM CURE – to uderzeniowa kuracja przeciw przyspieszonemu starzeniu się skóry. Ma spektakularne działanie przeciwstarzeniowe i odmładzające.

PRZYSPIESZONE STARZENIE SIĘ SKÓRY – PROBLEM, KTÓRY WYMAGA ROZWIĄZANIA

Starzenie się skóry to głównie wynik upływającego czasu. Jednak najnowsze badania potwierdzają, że trudne wydarzenia życiowe – silny stres, wstrząs emocjonalny, zachwianie równowagi hormonalnej, choroba – mogą spowodować natychmiastowe i drastyczne przyspieszenie procesów starzenia. Powodują one prawdziwy wstrząs, nie tylko w całym organizmie, ale także na poziomie komórek, które stopniowo tracą jakość, a ich funkcje zostają osłabione. Prowadzi to do nasilonego starzenia na poziomie komórkowym, a proces ten nosi nazwę przyspieszonego starzenia się skóry. Jego oznaki pojawiają się nagle – skóra traci gęstość, wiotczeje, jej koloryt staje się nierównomierny, pogłębiają się zmarszczki i zanika blask.

Przyczyną procesu jest postępujące wraz z wiekiem zmniejszenie aktywności białek kluczowych dla zachowania młodości skóry:  FOXO i GDF-11. Powoduje to zachwianie równowagi komórek macierzystych i sprzyja nagromadzeniu komórek starzejących się, przyczyniając się do powstawania oznak starzenia. To właśnie te dwa zjawiska są przyspieszane przez trudne przeżycia. Aby temu zaradzić, Laboratoria LIERAC PARIS zainspirowane osiągnięciami medycyny regeneracyjnej, stworzyły LIERAC PREMIUM CURE, preparat oparty na opatentowanych składnikach aktywnych zdolnych do odtworzenia i stymulowania działania białek odpowiedzialnych za zachowanie młodości skóry.

PODWÓJNA SIŁA NIEŚMIERTELNOŚCI I ODMŁODZENIA – JAK TO DZIAŁA?

Białko FOXO, zwane białkiem nieśmiertelności, to centrum dowodzenia komórkami macierzystymi – chroni je, regeneruje i zapewnia ich optymalne funkcjonowanie. Białko GDF-11, białko młodości, koncentruje natomiast swoje działanie na komórkach starzejących się, dzięki czemu odzyskują właściwości komórek młodych. Proces starzenia komórkowego zostaje odwrócony.

UNIKALNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH DLA REALNEGO ODMŁODZENIA SKÓRY

Pionierskie dermokosmetyki  LIERAC  PREMIUM adaptują najnowsze osiągnięcia medycyny regeneracyjnej poprzez staranny dobór substancji aktywnych o strukturze identycznej jak białko FOXO, łącząc je z technologią zdolną stymulować syntezę białka młodości  GDF-11. Rezultat to zwiększenie liczby komórek młodych i zmniejszenie ilości tych starzejących się.

LIERAC PREMIUM CURE – DLA KOGO?

Lierac Premium Cure to prawdziwy „shot” młodości i absolutne spełnienie wymagań współczesnej kobiety dbającej o swoje piękno. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które czują się tak, jakby przybyło im nagle kilka lat i dla tych z nas, które nie chcą pozwolić, aby intensywny stres, zmiany hormonalne lub jakiekolwiek trudne chwile w życiu wpłynęły na ich skórę, a przez to wpływały również na samoocenę.

LIERAC PREMIUM CURE: EFEKT YOUTH BOOSTING!

Lierac Premium Cure przeciwdziała przyspieszonemu starzeniu się skóry, odwracając proces starzenia komórkowego. Dzięki wysokiej koncentracji substancji aktywnych wpływających na regenerację i odmłodzenie komórek, widocznie redukuje wszystkie oznaki upływającego czasu i ma pozytywny wpływ emocjonalny na kobiety. Ponad 80% z nich deklaruje poprawę samopoczucia podczas stosowania preparatu. Kuracja bazuje na 7 patentach i innowacyjnej formule inspirowanej mikrofluidami: 10 tys. mikrokapsułek ze skoncentrowanymi substancjami aktywnymi i charakteryzuje się wyjątkową skutecznością. Komfort skórze zostaje przywrócony natychmiast, a po 28 dniach pełnej kuracji oznaki starzenia są zredukowane, dając widoczny efekt eksplozji młodości – YOUTH BOOSTING!

LIERAC PREMIUM CURE >>

LIERAC PREMIUM PIELĘGNACJA PRZECIWSTARZENIOWA 

Aby skutecznie na co dzień korygować  widoczne na skórze oznaki starzenia zalecane jest uzupełnienie uderzeniowej kuracji innymi preparatami z linii LIERAC PREMIUM: przeciwstarzeniowym kremem odżywczym dla cery suchej lub lekkim, jedwabistym dla cery normalnej i mieszanej.   Stosowane codziennie zaspokajają wszystkie potrzeby skóry : odżywiają, regenerują  i  ujędrniają redukując niedoskonałości i przywracając ujednolicony koloryt skóry.

Codzienną pielęgnację warto także  uzupełnić 1-2 razy w tygodniu maską przeciwstarzeniową Lierac Premium, która intensywnie  nawilża i rozświetla cerę, dając efekt natychmiastowego odmłodzenia .

ODKRYWAJ GAMĘ LIERAC PREMIUM >>

 

LIERAC PREMIUM PIELĘGNACJA PRZECIWSTARZENIOWA  >>

POZNAJ LIERAC PREMIUM CURE

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze