1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. FOLLOW ME-królestwo butów

FOLLOW ME-królestwo butów

Follow Me
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
To spełnienie marzeń kobiet, ale też marzeń właścicielek uroczego butiku(trzech sympatycznych dziewczyn: Ani, Karoliny i Ani) o pięknych butach, oraz o miejscu przyjaznym i dostępnym dla każdej kobiety, w którym ekskluzywność odnosi się do tego jak traktuje się klientki, a nie jeśli chodzi o ceny produktów.

No i udało się. W butiku znajdziemy ogromny wybór butów. Balerinki w cukierkowych kolorach.. Słodkie buty na obcasach. Z kokardkami lub bez (są odpinane). W przyszłości mają się pojawić oddzielne kokardki żeby swobodnie miksować kolory. I bardzo dobrze, bo turkusowe buty wyglądają świetnie z beżowymi kokardami.

W kolekcji jesienno - zimowej pojawią się oczywiście kozaki, ale balerinek również nie zabraknie (na szczęście). Wszystkie buty pochodzą z włoskiej manufaktury Mauro Leone. Są skórzane i ręcznie robione. A ich ceny nie są zawrotne: już od 259zł.

Follow Me

Wizyta w Follow me jest szalenie miła: spotkanie właścicielek, które z pasją opowiadają o nowej i obecnej kolekcji, doradzają w wyborze rozmiaru (ja radzę mierzyć buty, chyba, że ktoś już poznał swój rozmiar w konkretnym modelu), oglądanie bucików, plotkowanie.

Dodatkowym plusem jest prawdziwe zaangażowanie właścicielek w projekt. Profil Follow Me na facebooku jest bardzo aktualny i żaden wpis nie pozostaje bez odpowiedzi. Tu naprawdę dopieszcza się klientki! Ja czekam na nową dostawę i moje czarne balerinki z kokardką.

Follow Me Warszawa ul. Okrąg 1

Lub na

(sprzedaż także przez internet)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze