1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Bardzo Stara kolekcja Romy Gąsiorowskiej

Bardzo Stara kolekcja Romy Gąsiorowskiej

Bartek Buśko, stylizacja fryzur: Marek Kacaliński, make up, set design & story giver: Magdalena Poklękowska
Aktorka projektantką?- To nie jest retoryczne pytanie. Roma Gąsiorowska udowadnia, że z powodzeniem można kreować role teatralne i modę –niebanalną, oryginalną i zmuszającą do myślenia.

Stygmaty - oznaki głębokiego, intensywnego przeżywania intymnej relacji z bogiem, są właśnie tematem najnowszej, jesienno –zimowej kolekcji Romy Gąsiorowskiej, stworzonej w ramach marki NATINAF.

Bogiem, jak określa artystka, może być moda.  Jest ona dla wielu ludzi  wyznacznikiem, jest drogą  czasem: wyzbycia się duchowości na rzecz materialności, Poprzez modę również można wyrażać siebie, swoją osobowość. Jest ona również materialnym dowodem tego, w jaki sposób postrzegamy rzeczywistość i patrzymy na świat.

Bartek Buśko, stylizacja fryzur: Marek Kacaliński, make up, set design & story giver: Magdalena Poklękowska

Stygmaty NATINAF są jednak pełne paradoksu – poruszają pozytywnymi emocjami. W kolekcji są zarówno  stonowane kolory, takie jak brązy, biel i szarości, jak również nasycone odcienie  carmelu, musztardy i fioletów. W kolekcji dominują proste, klasyczne cięcia,  dzięki czemu płaszcze, spodnie, tuniki i sukienki idealnie otulają sylwetkę. To kreacje,  które na co dzień dopasowują się do nosiciela i współgrają z jego ciałem i nastrojem.

Projekty Romy Gąsiorowskiej, dzięki swojej klasycznej formie są ponadczasowe, nie ulegające przedawnieniu.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze