1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Urodowy niezbędnik panny młodej, czyli jak wyglądać pięknie w dniu ślubu

Urodowy niezbędnik panny młodej, czyli jak wyglądać pięknie w dniu ślubu

Chcesz wyglądać pięknie w dniu ślubu? Skorzystaj z naszych porad! (Fot. materiały prasowe)
Ślub to dla wielu kobiet jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak na ostatnią chwilę poprawić swój wygląd, przygotowaliśmy kilka porad. Do przeczytania zachęcamy jednak wszystkich – tych kilka zabiegów pozwoli znacząco poprawić wygląd i uzyskać plażową sylwetkę w wyjątkowo krótkim czasie.

Wesele się zbliża, a Ty wyglądasz na przemęczoną? A może nie tracisz na wadze tak szybko, jak planowałaś? To zmartwienia niejednej przyszłej panny młodej. Stres, nagle pojawiające się problemy z organizacją uroczystości – wszystko to może odbić się na wyglądzie... Jak temu zaradzić i cieszyć się olśniewającym wyglądem w dniu ślubu? Skorzystaj z naszych porad!

Konsultacja z dermatologiem

W ostatnich tygodniach przed weselem trudno będzie znaleźć czas na regularną aktywność fizyczną, właściwy rytm dnia czy regularne posiłki. Ostatnie przygotowania zabiorą cenne godziny snu i zamiast promienieć w dniu uroczystości, będziesz zastanawiać się, czy makijaż maskuje wszelkie niedoskonałości. A przecież wszystko miało być tak pięknie…

Na szczęście nawet w ostatniej chwili możesz skorzystać z pomocy dermatologa i oferty gabinetu medycyny estetycznej. Wiele osób twierdzi, że w okresie letnim nie można przeprowadzać zabiegów odmładzających skórę. Czy tak jest w rzeczywistości? „– To prawda, że wykonywanie niektórych zabiegów latem jest niewskazane. Działanie promieni słonecznych na obszar pozabiegowy mogłoby doprowadzić do powstawania przebarwień czy oparzeń. Nowoczesne technologie umożliwiają jednak przeprowadzenie nieinwazyjnych zabiegów, które będą bezpieczne dla pacjentów nawet w czasie wakacji” – wyjaśnia specjalista dermatolog dr n. med. Maciej Krajewski z Kliniki Krajewski w Warszawie.

Pięknie nie tylko na zdjęciu

Jak w szybki sposób odmłodzić skórę twarzy? Sprawić, by cera była świeża i wyraźnie zdrowsza, ale bez efektu sztuczności? Metod jest wiele i mogą z nich korzystać zarówno panie, jak i panowie. Najlepsze rezultaty osiągniemy, jeśli uda nam się poprawić wewnętrzną strukturę tkanek i pobudzić komórki do większej aktywności. Efekty takie – nawet po jednym zabiegu – możemy uzyskać dzięki zastosowaniu ultranowoczesnych technologii laserowych, które pozwalają przeprowadzić zabieg całkowicie bezinwazyjnie. Przykładem może być tutaj PicoSure. Laser pikosekundowy działa na tkanki skóry przez znacznie krótszy czas niż inne lasery wykorzystywane w , dzięki czemu nie dochodzi do jakichkolwiek podrażnień naskórka. Działa precyzyjnie na właściwe komórki skóry, prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych i poprawy metabolizmu komórek. Taki resurfacing sprawi, że w dniu wesela Twoja twarz będzie wyglądać młodziej i zdrowiej.

Jeśli zależy Ci na szybkim efekcie, skorzystaj z technologii Zaffiro – bezinwazyjnego termoliftingu twarzy. Jak to działa? Światło podczerwone dociera do głębokich warstw skóry i rozgrzewa włókna kolagenowe. Ulegają one obkurczeniu, a fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego zwiększają swoją aktywność – skóra nabiera gęstości, staje się sprężysta i wyraźnie odmłodzona. Pierwszych efektów możemy spodziewać się bezpośrednio po zabiegu.

Kluczowy aspekt w przypadku wyboru zabiegów na twarz to oczywiście rekonwalescencja. Na pewno nikt nie chciałby, by w dniu ślubu na jego twarzy pojawiły się zaczerwienienia i nieestetyczne plamy. „– Zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii działają precyzyjnie na wskazany przez lekarza obszar. Nie naruszają przy tym naskórka ani tkanek sąsiadujących. Są w pełni bezpieczne dla pacjenta. Do codziennej aktywności możemy wrócić bezpośrednio po zabiegu. Nawet jeśli pojawią się delikatne zaczerwienienia, na pewno znikną w ciągu kilku dni” – uspokaja dr Krajewski.

Poprawa owalu twarzy

Wraz z wiekiem i utratą jędrności skóry niestety zmienia się również kształt naszej twarzy. Rozmywają się jej rysy, skóra staje się wiotka i zaczyna opadać. Zmiany zauważalne są również na szyi. Odpowiednio przeprowadzone zabiegi liftingujące mogą odwrócić te niekorzystne zmiany. Jeśli chcesz zdążyć przed uroczystością, skorzystaj z możliwości, jakie daje technologia SonoQueen. Aby pobudzić komórki skóry do większej aktywności, wykorzystuje ona działanie ultradźwięków o wysokiej częstotliwości i, co najbardziej przekłada się na skuteczność zabiegu, działa aż na trzy warstwy skóry.

­– Technologia SonoQueen dociera do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej, a nawet powięzi mięśniowej. W efekcie możemy przeprowadzić zabieg wielowymiarowego ujędrnienia skóry, który przynosi natychmiastowe rezultaty. Dzięki możliwości zastosowania precyzyjnej końcówki, zabieg wykonujemy nawet w okolicy oczu, np. by podnieść opadające powieki. Efekty często porównuje się nawet z tymi, jakie osiąga się dzięki ingerencji chirurgicznej, chociaż SonoQueen to zabieg zupełnie bezinwazyjny – podkreśla dr Krajewski.

Z technologią SonoQueen na długo pozbędziesz się wiotkiej skóry z szyi czy ramion. Zabieg można stosować w celu ujędrnienia skóry w najróżniejszych partiach ciała, zwłaszcza w tych obszarach, które zdradzają nasz wiek (np. wiotka skóra na kolanach czy łokciach). A wszystko to bez okresu rekonwalescencji i z natychmiastowym efektem, który będzie się jeszcze pogłębiał w ciągu kolejnych miesięcy!

Przyspiesz efekty diety

Nowoczesne technologie pozwolą Ci nawet na ostatnią chwilę pozbyć się drobnych mankamentów sylwetki. Przestrzeganie diety nie pomogło? Efekt drenażu i działanie bezpośrednio na komórki tłuszczowe pozwoli Ci nawet na kilka tygodni przed weselem pozbyć się pelikanów czy bryczesów, zmniejszyć oponkę, po prostu – poczuć się pewniej i lepiej we własnej skórze. Pomoże w tym technologia Accent Prime. Dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej i fali radiowej unipolarnej pozwala ona przeprowadzić bezpieczne i precyzyjne zabiegi wyszczuplające lub ujędrniające na wszystkich obszarach ciała.

Pobudzenie metabolizmu komórkowego uzyskasz natomiast dzięki naturalnej technologii Alliance LPG Endermologie. Do wykonywania zabiegu wykorzystuje się specjalne głowice wyposażone w rolkę i flaps, co zwiększa skuteczność masażu. Flaps podtrzymuje fałd skórny w obszarze, których chcemy wymodelować, a rolka wykonuje masaż obracając się do wewnątrz i na zewnątrz. Komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość, a masaż pobudza naturalne procesy naprawcze, dzięki czemu skóra pozostaje gładka i naprężona. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 zabiegach. Możesz je zaplanować nawet w ciągu jednego tygodnia, co oznacza, że jeśli do wesela pozostaje Ci jeszcze trochę czasu, zdążysz zdecydowanie zmniejszyć oponkę, boczki czy wymodelować talię.

Jak widzisz, nawet w ostatniej chwili możesz zadbać o to, by w dniu wesela promienieć i zachwycić wszystkich gości. Skonsultuj się z doświadczonym , który podpowie Ci, jakie zabiegi warto zastosować, by poczuć się pewnie i pięknie w tak ważnym dniu!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze