1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

T-shirt - siła prostoty

T-shirt Betterfly, z bawełny organicznej
T-shirt to chyba najbardziej uniwersalne ubranie: jednoczy pracowników fizycznych i profesorów, studentów i uczniów podstawówki, dziewczęta i chłopców.

Każdy ma ich mnóstwo w szafie i nigdy dość. Może być prosty, klasyczny w kroju i bez nadruków,  a może nieść ze sobą przekaz – napis, rysunek. Jest dobry na weekend na działce (nie krępuje ruchów) lub imprezę w klubie (błysk cekinów mocno pożądany);  może być obcisły (seksowny), a może być oversize (na luzie). Jest mnóstwo rozwiązań.

T-shirt (czyli „koszulka T”), wywodzi się z podobieństwa kształtu (po rozłożeniu rękawów) do wielkiej litery T. Kiedyś używany  jedynie w sytuacjach nieformalnych, dziś wchodzi nawet na salony.

T-shirt Betterfly, z bawełny organicznej

W poszukiwaniu t-shirtu idealnego natrafiłam na strone. To marka, którą stworzyły dwie dziewczyny- Agnieszka i Beata i przyświecała im ta sama idea co mi –chciały zaprojektować i wykonać idealny t-shirt.

Stworzyły t- shirty ( a także tuniki i sukienki) , w których czujemy się piękne, naturalne, stylowe. To kolekcja bezkompromisowa: organiczna bawełna (bardzo ważne), prosta forma, niewymuszona elegancja. Nazwa marki Betterfly nie bez powodu kojarzy się z motylem (ang. butterfly),  który jak podkreślają dziewczyny jest mistrzem metamorfozy. To symbol kobiety, radości życia, fantazji i pozytywnej energii. Betterfly przemienia kobiety w motyle (piękne i ekscytujące).

Mnie zachwyciły proste t-shirty i tanktopy w bazowych kolorach (czerń, biel, beż) oraz oversizeowe tuniki (boyfriend). Każdy wygląda w nich dobrze, a co ważne nie zrujnują naszego portfela (cena od 40zł). Dobrego noszenia!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
Reklama
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze