1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Mówisz prezent, myślisz… Ochnik!

Mówisz prezent, myślisz… Ochnik!

Zobacz galerię 7 Zdjęć
Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, aby okazać uczucia bliskim, docenić przyjaciół i współpracowników. W poszukiwaniu wyjątkowych upominków, które wywołają uśmiech na ich twarzach, zajrzyjcie do salonów oraz sklepu internetowego Ochnik!

 

Wysokiej jakości torby, teczki, portfele, rękawiczki i paski, modna odzież, a także ciepłe dzianinowe czapki, szale czy kominy doskonale sprawdzą się w tej roli. A jeśli wolicie, aby Wasi bliscy sami dokonali wyboru, sprezentujcie im kartę podarunkową Ochnik, którą można wykorzystać w ciągu roku od wydania.

Torba na laptopa 559,90 zł, szalik 79,90 zł, pasek 97,90 zł, rękawiczki 139,90 zł

Torebki z kolekcji jubileuszowej Paprocki&Brzozowski x Ochnik 79,90 zł

Trudny wybór?

Jak wybrać prezent, który sprawi radość? Zanim zdecydujecie się na zakup, zastanówcie się, co lubi osoba, którą chcecie obdarować lub bacznie wsłuchajcie się w jej słowa. Może już od dawna wysyła sugestie, których dotąd nie udało się Wam odczytać? Jeśli nadal macie kłopot, w naszej galerii znajdziecie kilka uniwersalnych propozycji, które powinny okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę! Inspiracji szukajcie także na .

Ochnik na święta – Promocja!

Aż do 24 grudnia w salonach i sklepie internetowym świąteczna promocja – cała galanteria do -50%! Nie przegapcie okazji! Kupcie prezent już dziś i w spokoju czekajcie na święta!

Torebki ze skóry ekologicznej 119,90 zł

Portfele z kolekcji jubileuszowej Paprocki&Brzozowski x Ochnik od 139,90 zł

Koszule Ochnik od 99,90 zł

Swetry Ochnik od 99,90 zł, portfele od 99,90 zł, paski od 79,90 zł

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze