1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Technologia GeneO - efekty widać natychmiast

fot. materiały prasowe
GeneO to technologia, która ma swoje wyjątkowe miejsce na rynku zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Od lat święci triumfy wśród tzw. zabiegów bankietowych, czyli takich które dają natychmiastowy, spektakularny efekt i można je wykonywać tuż przed ważnym wydarzeniem. Ale wyłączny dystrybutor technologii ITP S.A. nie spoczywa na laurach i prezentuje nowe możliwości rozbudowy technologii.

Odświeżone GeneO, jak odświeżona skóra po zabiegu

Dotychczas najbardziej znane formy zabiegu GeneO to OxyGeneO, którego zadaniem było oczyszczenie i dotlenienie skóry, przy wykorzystaniu kapsułki witaminowej – Neo Bright lub Neo Revive. Pacjenci pokochali pielęgnację jaką gwarantują kapsułki, a sam zabieg oceniają jako przyjemny i wracają w każdym momencie w którym chcą poczuć, że skóra jest świeża i promienna – powtarzają klienci dystrybutora Nowe zabiegi GeneO to nie tylko nowe warianty pielęgnacji, ale także innowacyjne odmładzanie i głębsze dostarczanie do skóry składników odżywczych.

Mała technologia – dużo możliwości

Do oferty zabiegów GeneO dołączyły . Wykorzystanie technologii TriPollar RF w jednej z nich to wyjątkowe ujędrnianie skóry z natychmiastowym efektem, który pracuje na finalne rezultaty jeszcze długo po zabiegu. Podczas ogrzewania głębokich warstw skóry za pomocą TriPollar RF pobudzona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny, która wymaga czasu, ale gwarantuje naturalny efekt uniesienia np. opadających policzków. Kolejną nowością GeneO jest głowica Ultrasound – czyli ultradźwięki, których fale doskonale sprawdzają się w przenoszeniu preparatów w głębsze warstwy skóry. Nie mówimy już o absolutnie powierzchownym działaniu, ale mamy możliwość zaproponować cały rytuał odżywiania w wydaniu GeneO. TriPollar RF + OxyGeneO + Ultrasound to pełen zestaw, który umożliwia kompleksowe odmładzanie i pielęgnację, która dodatkowo jest teraz jeszcze bardziej spersonalizowana – powstały kapsułki o nowych składnikach, dopasowane do potrzeb skóry tłustej, matowej, z oznakami starzenia. Po co zostały stworzone nowe kapsułki? Odpowiada Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager lidera w branży medycyny estetycznej firmy ITP S.A. – Nowe kapsułki będące centralną częścią zabiegu OxyGeneo to wyjście naprzeciw potrzebom skóry wymagającej. Absolutną nowością jest kapsułka BALANCE dla skóry tłustej, działa tonizująco i antybakteryjnie, ale nie zapomina o nawilżeniu i odżywieniu takiej skóry. Zabieg kończy podanie specjalnego serum, które wzmacnia efekt oczyszczania i przywracania „balansu” skórze z problemem nadmiernego wydzielania sebum. Można je aplikować ręcznie, ale zdecydowanie intensywniej sprawdzi się podanie go z wykorzystaniem głowicy Ultrasound.

Podobnie przebiega podanie innych nowości GeneO, kapsułki i serum ILLUMINATE, których składniki mają zadanie przywracać młodzieńczy blask, wyrównywać koloryt skóry, rozjaśniać i wygładzać, oraz kapsułki i serum REVIVE, które intensywnie odmładzają i poprawiają strukturę skóry.

Fani dotychczasowej pielęgnacji GeneO – to dla nich

Wiemy, że Pacjenci przywiązują się do zabiegów, dlatego producent technologii, firma Pollogen, nie mogła zrezygnować z dotychczasowych rytuałów Neo Revive i Neo Bright. Kapsułki nadal pozostają w ofercie, ale wzbogacone o naturalne składniki, które przy okazji pozwalają na niezwykły relaks zapachowy – Neo Revive ECO pachnie teraz zieloną herbatą, a Neo Bright ECO tropikalną papają. Ma być maksymalnie skutecznie, ale też przyjemnie i ekologicznie. Wszystko to w wydaniu GeneO, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma ITP S.A. to jedyna gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, a lata obecności na rynku to również gwarancja sukcesu dla każdego gabinetu.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze