1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. MOKOBELLE, biżuteria dla ksieżniczki i damy

MOKOBELLE, biżuteria dla ksieżniczki i damy

Materiały prasowe
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Nowe miejsce na trendowej mapie Warszawy, to butik z biżuterią MOKOBELLE. Znajduje się na jednej z bardziej modowych ulic - na Mokotowskiej ( co sugeruje już nazwa butiku).

To niepowtarzalna biżuteria, która spełni marzenia zarówno prawdziwej damy jak i słodkiej księżniczki . Założyciele chcą, by ten wyjątkowy butik  stanowił dla wszystkich fashionistek miejsce ciągłych odkryć. I na razie im się to udaje.

Znajdziemy tu autorską kolekcję marki biżuteryjnej MOKOBELLE. Co ważne podkreślenia, za jej projektowanie odpowiedzialna jest grupa młodych polskich artystów, którzy przy tworzeniu wykorzystują takie materiały jak srebro, kamienie półszlachetne, a także złoto oraz diamenty. Kolekcja jest wykonana ręcznie (wysoka  jakość). Mokobelle tworzy też ekskluzywną linię biżuterii dla marki La Mania. Mnie urzekły bransoletki z "pogniecionego złota".

Można tu też znalezć biżuterię znanych na świecie projektantów biżuterii, np. Rodrigo Otazu. To twórca niebanalnej biżuterii wzorowanej na architekturze i kulturze różnych miejsc, to połączenie kamieni szlachetnych oraz srebra lub złota. Jego twórczość jest znana wszystkim wielbicielkom „Seksu w wielkim mieście”, gdyż zaprojektował biżuterię do drugiej części kinowej wersji tego serialu. To naprawdę bardzo efektowne dodatki (zresztą to jasne, skoro nosiła je Carrie Bradshaw). Mnie zachwyciła też kolczasta bransoletka zaprojektowana przez Phippe'a Audibert.

Znajdziemy tu też bransoletki UNITY, które są  rozpoznawane na świecie jako symbol jedności. W ofercie są też bransoletki dla mężczyzn i oryginalne spinki do mankietów.

Sprawdź biżuteria złota

W butiku istnieje możliwość modyfikacji wybranych modeli, dedykowania ich określonej osobie lub też wykonania biżuterii na specjalne zamówienie. To na pewno godny polecenia adres przed świątecznymi zakupami.

Warszawa, ul. Wilcza 3 (róg Mokotowskiej)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze