1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Damski portfel szyty na miarę

Damski portfel szyty na miarę

Portfel - rzecz absolutnie niezbędna, pozwalająca zarówno kobietom, jak i mężczyznom na wygodne trzymanie pieniędzy, kart kredytowych, wizytówek i zdjęć najbliższych. Który powinna wybrać kobieta, by stał się tym idealnym?

Wielkość torebki

Kobiety z zasady noszą portfele w torebkach, w przeciwieństwie do mężczyzn, preferujących wkładanie ich do kieszeni. Wynika to między innymi z faktu, iż kobiece kieszonki z reguły są tak małe i ciasne, iż niewiele mogłoby się w nich zmieścić. Podobnie, wielkość torebki, zabieranej aktualnie do pracy, na zakupy czy spacer w pewien sposób determinuje, jak duży może być portfel. W końcu musi zmieścić się w niej sporo rzeczy oprócz niego - a zatem portfel nie może być nazbyt duży.

W przypadku osób, które często zmieniają torebki z dużych na małe, dobrym pomysłem może być posiadanie dwóch portfeli, dostosowanych do różnych potrzeb i możliwości. Wystarczy wówczas jedynie szybkie przełożenie najważniejszych rzeczy, bez obaw o to, jak prezentować będzie się torebka w ostatecznej chwili,

Co znajdziemy w środku?

Druga istotna sprawa to kwestia przedmiotów, jakie znajdą się w portfelu. Banknoty, monety oraz karty kredytowe i/lub debetowe to oczywiste i pierwsze skojarzenie, jakie może się pojawić. Jednak w dalszej kolejności często znajdują się tam wizytówki, zwłaszcza tych osób, z którymi kontakt jest istotny.

Oprócz tego większość osób nosi w swoich portfelach także rzeczy osobiste, na przykład małe zdjęcia najbliższych. Mogą czasem zdarzyć się kluczyki, kartki z notatkami czy rzeczy „na szczęście”, takie jak ciekawe monety z zagranicy. Wszystkie te przedmioty determinują, jakie przegródki i w jakiej ilości będą najpotrzebniejsze.

Wygląd

Kiedy już ustalimy, jak duży portfel będzie nam potrzebny i jakie przegródki powinny się w nim znaleźć, najwyższa pora wybrać ten, który oprócz funkcjonalności odznaczać będzie się również odpowiednim wyglądem.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych rodzajów, może być . Odznacza się on na tle innych wyjątkowym, starannym wykonaniem i najwyższej jakości materiałami użytymi do jego produkcji. Miękka skóra z łatwością dopasowuje się do potrzeb użytkownika, sprawiając, że codzienne jego wykorzystanie to prawdziwa wygoda.

Niemniej ważna jest kwestia samego designu, a portfele proponowane przez Polską Galanterię posiadają niezapomniany charakter, Niektóre z nich są proste i stonowane, posiadając neutralną barwę. Inne standardową czerwień złamały ciekawymi dodatkami, takimi jak motyw przypominający skórę węża. Dostępne są także modele w innych barwach czy łączące w sobie wiele kolorów.

W najchętniej wybieranych portfelach damskich, oprócz licznych, funkcjonalnych kieszeni, zamieszczony jest także system RFID zabezpieczający przed zeskanowaniem kart płatniczych. To bez wątpienia argument, który przemawia do wielu kobiet lepiej, niż wygląd czy ilość kieszonek.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze