1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Bajkowa suknia Dawida Wolińskiego i Lilou

Bajkowa suknia Dawida Wolińskiego i Lilou

Sukienka Lilou - cała mieniąca się złotem, w stylu barokowego przepychu, wspaniała forma. To wyjątkowy projekt Dawida Wolińskiego dla Lilou.

Swoją premierę miała podczas pokazu Dawida Wolińskiego w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Zachwyciła zebranych gości. A jest czym! Ta sukienka cała migocze złotem, a konkretnie blisko dwoma tysiącami pozłacanych zawieszek Lilou ( w różnych kształtach). Swoim zdobieniem przywodzi na myśl kreacje haute couture. Ma też piękną formę. To prawdziwie luksusowy, unikatowy projekt (jest tylko jeden egzemplarz). Pomimo swojej niebagatelnej wagi (ok.20kg),  sukienka wygląda lekko i nie przytłacza modelki. Kiedy się ją założy,  można się poczuć jak na królewski dworze - wtedy też balowe suknie i ich misterne konstrukcje nie były zbyt łatwe w noszeniu, ale jednocześnie były bardzo efektowne. Nikt nie przejdzie niezauważony w takiej kreacji!

To nie pierwsza kooperacja Dawida Wolińskiego z marką Lilou. Ten znany projektant (jeszcze bardziej rozpoznawalny odkąd zasiada w jury programu Top Model) od początku wspiera  markę. Latem zeszłego roku przygotował limitowana kolekcję biżuterii: naszyjniki i bransoletki dla kobiet i mężczyzn. Jak do tej pory to bardzo udana współpraca.

Sukienkę można podziwiać w Salonie Lilou w Warszawie ul. Mokotowska 63

Zobacz też: sukienki damskie wieczorowe

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze