1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Przełomowe odkrycie medycyny w służbie piękna – laser P.L.E.A.S.E. Professional

Przełomowe odkrycie medycyny w służbie piękna – laser P.L.E.A.S.E. Professional

Dr Barbara Parda-Głomska, lekarz medycyny estetycznej. (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Przez wiele lat mojej praktyki lekarskiej miałam okazję nie tylko obserwować ogromny rozwój technologii wkraczających do gabinetów medycyny estetycznej, ale jednocześnie zauważam dużą zmianę w świadomości pacjentów.

Kobiety dziś dążą do pięknego wyglądu, ale też poszukują metod bezpiecznych oraz dających naturalne rezultaty. Moi pacjenci coraz częściej dopytują się o parametry sprzętu zabiegowego, by mieć pewność, że zagwarantują im one najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stąd ogromna popularność lasera , który dzięki swojej unikalnej technologii nie tylko spełnia te oczekiwania ale jako jedyny na rynku łączy stymulujące działanie lasera erbowo-yagowego z odżywieniem głębokich warstw skóry substancjami aktywnymi w trakcie jednego zabiegu.

. stanowi dzieło najlepszych europejskich naukowców. Stworzony w celu podawania osobom ze schorzeniami skóry leków bezpośrednio poprzez tkanki, okazał się nie tylko ogromnym przełomem dzięki swojej skuteczności, ale jednocześnie idealnym narzędziem w medycynie regeneracyjnej.

(Fot. materiały prasowe)

Laser jest urządzeniem medycznym klasy 1C, wyposażonym w 2 optoelekroniczne sensory zapewniające prawidłowy kontakt głowicy ze skórą i  gwarantujące najwyższy profil bezpieczeństwa. Jakiekolwiek oderwanie głowicy od tkanki w trakcie zabiegu wywołuje automatyczne wyłączenie się lasera zapobiegając tym samym przypadkowej emisji wiązki w sposób niekontrolowany. Dzięki temu możemy pracować przy jego pomocy nie tylko w okolicach oka ale nawet na górnej powiece bez ryzyka uszkodzenia narządu wzroku.

Co jeszcze wyróżnia P.L.E.A.S.E.?

Zastosowana w jego budowie technologiatworzy w skórze mikropory zajmujące od 1 do 15% powierzchni obszaru poddanego zabiegowi. Laser pracując w oparciu o metodę pulsacyjną nie karbonizuje tkanki pacjenta, dzięki czemu przez wytworzone kanaliki  od razu możemy zaaplikować substancje aktywne do głębokich warstw skóry.

Co w ten sposób osiągamy? Zmaksymalizowanie wchłaniania podanej substancji, które jest ponad 100-krotnie skuteczniejsze niż w trakcie metody transdermalnej. Działanie lasera erbowo-yagowego pobudza skórę do przebudowy, stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny a podana substancja odżywia i nawilża skórę w jej głębokich warstwach.

(Fot. materiały prasowe)

W efekcie tych wszystkich cech urządzenia mogę zaoferować moim pacjentom niezwykle skuteczny, bezpieczny i innowacyjny zabieg, połączony z bardzo krótkim czasem rekonwalescencji.

W jakich zabiegach najlepiej sprawdzi się P.L.E.A.S.E.?

Spectrum działania urządzenia jest naprawdę ogromne. Obejmuje ono zarówno twarz jak i ciało, a dzięki możliwości dobrania parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta możemy pracować z jego użyciem przez cały rok. W okresie przedwiośnia polecam go szczególnie jako skuteczne rozwiązanie problemu wiotkości skóry, w walce z przebarwieniami oraz w poprawie wyglądu okolic oczu.

Dr. Barbara Parda-Głomska - lekarz medycyny estetycznej (więcej o laserze: )

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze