1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Otul się szalem

www.manufakturamody.pl
Ciepły, miękki szal to "must have" zimową porą. To także fajny pomysł na prezent -zwłaszcza gdy jest unikatowy, bo ręcznie robiony.

Robione rzeczy na drutach, szydełkowane czy dziergane to nie tylko fajny sposób na kreatywne i twórcze "wyżycie się", ale również bardzo modne ostatnimi czasy działanie. Bo hand made jest trendy, bo prace manualne skutecznie odstresowują, bo można pochwalić się swoimi zdolnościami, czy wreszcie zaprojektować coś absolutnie niezwykłego i niepowtarzalnego.

Ja piękne rzeczy lubię i cieszy mnie, gdy na własność mam coś, co jest w wersji limitowanej.

Oprócz oryginalnych butów, toreb czy biżuterii miło zimą, gdy temperatura powietrza spada poniżej 0, otulić się ciepłym szalem. Oryginalne i niepowtarzalne szale odkryłam ostatnio w Manufakturze Mody. Słoneczny, miodowożółty, moherowy szal "estoński" jest moim zdaniem szczególna perełką. Jego piękny splot, przywołuje na myśl szydełkowane, secesyjne koronki, a dokładne, ręczne wykonanie daje nam pewność, że nikt inny takiego cuda z włóczki mieć nie będzie.

Urzekające są także peleryny - również hand made, w modnych nasyconych kolorach, w których nawet największe mrozy nie będą nam groźne. Dla wielbicieli stylu casual Manufaktura ma w swoje ofercie długie, bo aż 2 metrowe grube, akrylowe szale. Ich ogromną zaletą jest niezwykła lekkość i delikatność tkaniny.

I uwaga! Wszystkie projekty Manufaktury Mody są limitowane i pojedyncze!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze