1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów

Stylowa podróż w poszukiwaniu trendów

Sukienka wzorzysta 649 zł (Fot. materiały prasowe)
Sukienka wzorzysta 649 zł (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 13 Zdjęć
Nowy sezon z marką Solar zapowiada się odważnie. Szeroka gama printów, nowe konwencje i kontrastowa kolorystyka. Co tej wiosny będzie modne? Sprawdźcie!

Kolorowe, bogate w etniczne akcenty modele, moc barw i wzorów, różnorodne fasony. Tworząc kolekcję Solar na sezon wiosna/lato 2020 projektantki wyruszyły w poszukiwaniu słońca i modowych tendencji; zręcznie powiązały niejednolite konteksty budujące kolekcję. Połączyły je dosłownie – wprowadzając patchwork czy eklektyczne mozaiki tkanin, tworząc modele komplementarne z tego samego materiału.

Delikatność szlachetnych tkanin przeciwstawiona została soczystym i nasyconym barwom; z kolei romantyzm i charakterystyczna dla niego naturalność współgrają z modelami utrzymanymi w sportowej estetyce.

Na zdjęciu: sukienka w kwiaty 649 zł; sukienka 449 zł; torebka 229 zł (Fot. materiały prasowe) Na zdjęciu: sukienka w kwiaty 649 zł; sukienka 449 zł; torebka 229 zł (Fot. materiały prasowe)

Na zdjęciu: sukienka beżowa 599 zł (Fot. materiały prasowe) Na zdjęciu: sukienka beżowa 599 zł (Fot. materiały prasowe)

Sztuka łączenia

W nowym sezonie Solar prezentuje szeroką gamę odważnych printów. Marka zmienia konwencję – wzory o statusie klasyków uzyskały nowoczesną formę! Są przeskalowane, awangardowe, utrzymane w mocnej, kontrastowej kolorystyce. Modele z kolekcji świetnie odnajdują się w miejskich przestrzeniach, ale przede wszystkim w garderobie każdej miłośniczki trendów.

Mariaż mody i sztuki zauważalny jest w niemal każdym projekcie z kolekcji wiosna/lato 2020. Marka przenosi artystyczne inspiracje i graficzne nadruki na modele o architektonicznych fasonach przekuwając abstrakcyjne inspiracje w elegancką kolekcję.

Różnorodność barw, nadruków i tekstur daje nieograniczone możliwości dowolnego przeplatania modeli z kolekcji, które wspólnie tworzą spójne stylizacje. Tej wiosny Solar proponuje wzorowe połączenia pełne barwnych kontekstów.

Na zdjęciu sukienka wzorzysta 649 zł (Fot. materiały prasowe) Na zdjęciu sukienka wzorzysta 649 zł (Fot. materiały prasowe)

Na zdjęciu: sukienka w kwiaty 649 zł, sukienka żółta 649 zł, torebka 199 zł (Fot. materiały prasowe) Na zdjęciu: sukienka w kwiaty 649 zł, sukienka żółta 649 zł, torebka 199 zł (Fot. materiały prasowe)

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze