1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Manufaktura Mody – w klasycznym stylu

Manufaktura Mody – w klasycznym stylu

Manufaktura Mody
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W poszukiwaniu unikatowych, klasycznych i nieprzekombinowanych kreacji warto zwrócić uwagę na Manufakturę Mody.

Marka skupia pod swoim szyldem oryginalne i unikatowe projekty ubrań dla kobiet oraz realizuje również indywidualne zamówienia. W jej ofercie znajdują się m.in. sukienki, spódnice, spodnie, kostiumy i żakiety, o klasycznych, eleganckich fasonach.

„Nasze propozycje cechuje uniwersalizm – mówi Agnieszka Dachterska, twórczyni i projektantka marki.– Niektóre modele można nosić do pracy i po pracy, w obu tych przypadkach doskonale spełnią swoją rolę. Czasem wystarczy tylko dodatek, by zmienić charakter ubioru.”

Marka powstała na zasadzie kontroferty w stosunku do dzisiejszego rynku mody. Dotyczy to tak fasonów, kolorów, stosowanych tkanin (produkcji polskiej i włoskiej) jak i samej obsługi klienta. Modele Manufaktury Mody to tło dla osobowości kobiety – nie przytłumią jej ani przepychem kroju, ani krzykiem koloru. To, co szczególnie istotne, to fakt, iż większość projektów wykonana jest z tkanin z włókien naturalnych, a to sprawia, że ubrania są bardzo wygodne i funkcjonalne w użytkowaniu. Ponadto, wszystkie ubrania  Manufaktury Mody szyte są w polskich pracowniach krawieckich prowadzonych, co przekłada się na jakość wykonania, począwszy od wykroju, a skończywszy na wykończeniu.

Specjalną grupę w ofercie Manufaktury Mody stanowią ręcznie malowane t-shirty oraz wyroby z włóczki wykonanie ręcznie. Motywy na t-shirtach nie są powielane, a szalik czy pelerynkę można zamówić w swoim ulubionym kolorze.

Propozycje Manufaktury Mody są dostępne m.in. w sklepie internetowym marki:

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze