1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Torebki geometryczne od Kasi Biskup

Salt'n'Pepper
Zobacz galerię 5 Zdjęć
BISKUP przesuwa granice w nowatorskim podejściu do projektowania mody. Pod wpływem wielu matematycznych przekształceń otrzymujemy bryły, które stają się bazą do stworzenia w pełni funkcjonalnych torebek.

Biskup Handbags to nowa marka, skierowana jest do kobiet ceniących sobie nowoczesny design, lubiących wyróżniać się w stylowy sposób. Oryginalne torebki powstają w krótkich, limitowanych seriach ale istnieje też możliwość uszycia torby na indywidualne zamówienie klientki.

Katarzyna Biskup  jest absolwentką Międzywydziałowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Jej talent został doceniony na wielu prestiżowych konkursach, m.in. jest finalistka konkursu na opracowanie koncepcji strojów dla pracowników Pawilonu Polskiego na Wystawę Światową Expo 2010 w Szanghaju, Półfinalistka konkursu OFF Fashion (2009 i 2010), Finalistka Gryf Fashion w Szczecinie (2010). Jej stroje nosili między innymi Ania Wyszkoni z zespołu Łzy, czy aktorka Ada Fijał. Jej niezwykłe nakrycia głowy zdobiły okładki i edytoriale takich magazynów jak L'officiel czy ELLE.Zdaniem młodej artystki, projektowanie akcesoriów daje większą swobodę niż projektowanie ubrań. Projektant nie jest tak bardzo ograniczany przez kształt ludzkiego ciała i może sobie pozwolić na tworzenie ciekawszych form. Dodatki wydobywają też z każdej kobiety jej prawdziwy charakter i podkreślają osobowość. Można założyć klasyczna małą czarną i podkreślić swój wyjątkowy charakter poprzez ciekawe buty czy torebki jakie się dobierze.

Torebki sygnowane logiem BISKUP powstają w krótkich limitowanych seriach. Dostępne są m.in.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze