1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Wyjątkowy kryształ z Północy... Poznaj moc lasera tulowego Lavieen!

Wyjątkowy kryształ z Północy... Poznaj moc lasera tulowego Lavieen!

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Przebarwienia, blizny i rozstępy potrafią skutecznie odebrać pewność siebie. Podobnie, jak zmarszczki i utrata jędrności skóry. Czy musimy godzić się z naszymi kompleksami? Oczywiście, że nie. Remedium na problemy skórne jest  innowacyjny laser tulowy Lavieen. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Opowiada dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog wenerolog z kliniki Kaniowscy Clinic z Wrocławia.

Dlaczego laser tulowy jest tak wyjątkowy?

W dużej mierze chodzi o źródło energii lasera – tul oraz o innowacyjną długości fali – 1927 nm. Dzięki temu laser może zadziałać głębiej, fala dociera aż do górnej warstwy skóry właściwej, dzięki czemu może zostać zapoczątkowany proces intensywnej "przebudowy" skóry. Ze względu na charakterystykę długości fali, moc lasera oraz możliwość regulacji parametrów, laser Lavieen umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subablacyjnym oraz ablacyjnym.

Na czym polega mechanizm działania lasera tulowego?

Komórki produkujące melaninę, melanocyty, zlokalizowane są w podstawnej warstwie naskórka. Przy wykorzystaniu trybu pracy frakcyjnej wiązka lasera przenika do skóry, co powoduje powstawanie dużej liczby mikrokanalików. Warstwa rogowa naskórka nie ulega przy tym uszkodzeniu. Energia lasera koncentruje się na poziomie podstawnej warstwy naskórka, dokładnie tam, gdzie zlokalizowane są melanocyty. W warstwie rogowej naskórka powstają niewielkie strupki, po ich odpadnięciu następuje redukcja zmian pigmentacyjnych z jednoczesnym efektem odmłodzenia skóry.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Kto powinien zwrócić uwagę na zabiegi z wykorzystaniem lasera Lavieen?

Laser tulowy to prawdziwy ekspert w dziedzinie odmładzania! Wiązka lasera „uruchamia” proces denaturacji białek, następuje efekt termiczny w skórze właściwej – efektem zabiegu będzie ujędrniona, napięta i pozbawiona zmarszczek skóra. Lavieen doskonale sprawdza się również w redukowaniu zmian pigmentacyjnych, takich jak melasma, piegi, czy plamy starcze.  Stosuje się go również do leczenie blizn (również potrądzikowych) i rozstępów, a nawet do stymulacji wzrostu włosów. Zastosowań jest naprawdę wiele, niezależnie od wieku.

Czy zabiegi z wykorzystaniem lasera tulowego są bezpieczne?

Lavieen to urządzenie niezwykle innowacyjne. Laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwia nam wykonywanie szeregu bardzo skutecznych, a przy tym bezpiecznych zabiegów. Co więcej – zabiegi laserem tulowym możemy wykonywać również latem, co z pewnością wyróżnia laser na polskim rynku. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, dlatego to idealny wybór dla pacjentów, którzy nie mogą pozwolić sobie na dłuższą przerwę w życiu zawodowym.

Dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog wenerolog z kliniki Kaniowscy Clinic z Wrocławia. (Fot. materiały partnera) Dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog wenerolog z kliniki Kaniowscy Clinic z Wrocławia. (Fot. materiały partnera)

Kaniowscy Clinic Wrocław, Plac Teatralny 1/18 Wroclaw, ul. Barycka 1/3 www.kaniowscy.pl tel. +48 71 322 6909

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze