1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Afrykański styl Tous

Aqua PR, materiały prasowe Tous
Zobacz galerię 9 Zdjęć
Za sprawą uroczego misia Tous to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek super kobiecych dodatków.

W portfolio marki znajdziemy przepiękna biżuterie oraz galanterię i dodatki, takie jak: torby, szaliki czy perfumy i zegarki. Najbardziej rozpoznawalne są te z małym okrągłym misiem.

W tym roku do misia dołączają wzory inspirowane kulturami i plemionami zamieszkującymi "Czarny ląd". Tous zaprasza nas więc na piękne safari, opływające kryształami, złotem czy czekoladowo brązowymi bawełnianymi nićmi, na których zawisły przepiękne formy inspirowane afrykańskim krajobrazem.

Afrykańska kolekcja jest zarazem bardzo minimalistyczna (królują proste, abstrakcyjne formy) i bogata i ekskluzywna w swoim wyrazie, gdyż to złoto jest głównym kolorem letnich propozycji Tous.

Oprócz niezwykłej biżuterii, grono wielbicielek znajdą niezwykłe, inspirowane stylem kolonialnym torebki, kuferki oraz kopertówki. Dostępne są w klasycznej bieli i beżach, jak również intensywnych, nasyconych turkusach czy fioletach oraz niezwykle drapieżnych, wężowych wzorach.

Mimo że miś Tous tym razem jest na drugim planie, cala kolekcja prezentuje się niezwykle uroczo i zapewne znajdzie uznanie wśród fashionistek na całym świecie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze