1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Triumf kobiecości u Natalii Jaroszewskiej

Triumf kobiecości u Natalii Jaroszewskiej

Natalia Jaroszewska, fot: Juergen Hammerschmid
We wtorek odbył się jubileuszowy pokaz Natalii Jaroszewskiej. Projektantka uczciła w ten sposób dziesięciolecie swojej pracy.

Kolekcja nie zawiodła wiernych fanek twórczości Natalii. Projekty są zmysłowe i kobiece. Znajdziemy tu białe i beżowe drapowane sukienki, ale też delikatne skóry (spodnie, marynarki, a także sukienki ze skórzanymi wstawkami). Ważny jest motyw orchidei- obecny na kilku sukienkach..

Od dziesięciu lat projektuje kreacje dla gwiazd, suknie ślubne. Uważam też, że w jej żoliborskim atelier można znaleźć jedne z najpiękniejszych sukien ślubnych. Polecam wszystkim pannom młodym:). Jej styl ewoluował, ale pozostaje rozpoznawalny. Charakterystyczny dla projektantki. Nadal gdy myślę "kobieca sukienka", to przed oczami mam jakiś o projekt Natalii.

Podoba mi się bardzo jej ostatnia kolekcja wiosna/lato 2012. Znajdziemy w niej oczywiście obowiązujące trendy: printy, frędzle, długie niebieskie oceaniczne suknie, biel. To już nie tylko suknie na wielkie wyjście, ale i sukienki codzienne.

Natomiast w jubileuszowej kolekcji znajdziemy też  bardzo nowoczesne spodnie. Mnie urzekły szare, typu "dresowe", ale ze skórzanymi wstawkami. To dla tych z nas , które wolą spodnie. Co ciekawe, do pokazu projektantka zaprosiła gwiazdy, min. Annę Czartoryska, Aleksandrę Kisio. One także prywatnie noszą stroje od Natalii. W ogóle Natalia jest jedną z ulubionych projektantek gwiazd, jak czytamy na jej stronie, ubiera  mnóstwo z nich. Np. Maję Ostaszewską, Sonię Bohosiewicz, Natalię Przybysz, Anne Cieślak, Agnieszkę Dygant. Ta lista jest oczywiście o wiele dłuższa.

Sekret sukcesu Natalii na pewno ma też związek z jej podejściem do klientek i w ogóle do kobiet. Obcowanie z nią w atelier jest naprawdę inspirujące.

Atelier Natalii Jaroszewskiej Warszawa Pl. Inwalidów 10 "La fabu" Poznań Stary Browar 32

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze