1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Dla każdej kobiety Tissot T-My Lady

Fot. materiał partnera
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Różnorodna z racji swojego charakteru i historycznych wyborów, marka ze szwajcarskiego Le Locle oferuje wiele wysokiej jakości czasomierzy dla pań. Kolekcja Tissot T-My Lady uosabia wizję kobiety Tissot. Kobiety dumnej, silnej, aktywnej i pewnej swoich wyborów, łączącej życie prywatne i zawodowe. To dla niej marka stworzyła zegarki charakteryzujące się prostotą ponadczasowych linii i niezawodnością.

Tissot T-My Lady jest doskonały dla kobiet stylowych i nowoczesnych. Jego niewielkie rozmiary (29 mm średnicy) sprawiają, że jest idealnym towarzyszem na co dzień, a dzięki subtelnemu designowi doskonale sprawdzi się też podczas wieczornym wyjść.

Niezawodność zegarków gwarantują zastosowane mechanizmy Swiss Made. W kolekcji znajdują się zarówno modele z mechanizmem kwarcowym - , jak i z mechanizmem Powermatic oferującym 48 godzinną rezerwę chodu, wyposażonym w odporną na działanie pól magnetycznych sprężynę Nivachron – . Co ciekawe, mechanizm Powermatic 48 można podziwiać przez przeszklony dekiel zegarka.

Tissot T-My Lady Quartz (fot. materiał partnera)

W wersji Automatic można wybrać pośród 3 kolorów tarczy, których design podkreśla 8 lśniących diamentów, natomiast w wersji Quarz dostępne są 4 kolory tarczy. Tarczę chroni odporne na zarysowania szafirowe szkło. Każdy zegarek posiada bransoletę, która podobnie jak koperta, jest wykonana z stali szlachetnej oraz dodatkowy skórzany pasek.

Tissot T-My Lady Automatic (fot. materiał partnera)

W kolekcji znajdują się także modele z pierścieniem z polerowanego 18-karatowego różowego złota z mechanizmem Powermatic 48. Ta część kolekcji oferuje tarcze w 4 kolorach ze złoconymi lub i diamentowymi indeksami. W najbardziej luksusowej odsłonie, złoty pierścień T-My Lady zdobi 60 diamentów.

Tissot T-My Lady Automatic 18K Gold (fot. materiał partnera)

 

 

Tissot T-My Lady ma wszystkie atrybuty zegarmistrzowskiej jakości, które cechują każdy czasomierz Tissot. Konstrukcja koperty i bransolety ze stali szlachetnej, niezawodny mechanizm, ale przede wszystkim detale świadczą o staranności w tworzeniu tej kolekcji. Starannie dopracowane wypukłe indeksy godzinowe i reliefowe okienko daty podkreślają piękne wykończenie tarcz, które gwarantują doskonałą czytelność w każdej sytuacji.

Zgodnie z zegarmistrzowską filozofią Tissot zegarek nie może być niepraktyczny, niedostępny i banalny. T-My Lady łączy dyskretne wyrafinowanie z wygodą w życiu zawodowym i poza nim, w dżinsach, w damskim garniturze lub w eleganckiej małej czarnej.

www.tissotwatches.com

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze