1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Poczuj piękno chwili

Poczuj piękno chwili

Zadając pytanie: „Dzięki czemu czujesz, że naprawdę żyjesz?”, Hugo Boss inspiruje kobiety na całym świecie do afirmowania małych rozkoszy i poszukiwania szczęścia. (Fot. materiały prasowe)
Celebrowanie prostych przyjemności daje nam pewność, że szczęście jest tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Z BOSS Alive - zapachem dla kobiet poszukujących radości w każdej chwili - możecie cieszyć się nimi ze zdwojoną siłą.

Życie składa się z drobnych uciech. To właśnie one sprawiają, że każda chwila jest wyjątkowa i ma sens. Promienie słońca wpadające przez okno do naszej sypialni, pierwszy łyk kawy o poranku, słuchanie ulubionej piosenki w radiu, popołudniowy spacer z przyjaciółką, gorący prysznic na zakończenie dnia... Jak niewiele potrzeba, aby wśród trosk codzienności odnaleźć prawdziwą radość. W końcu w prostocie tkwi największa siła.

Zadając pytanie: „Dzięki czemu czujesz, że naprawdę żyjesz?”, BOSS inspiruje kobiety na całym świecie do afirmowania małych rozkoszy i poszukiwania szczęścia. Urzekająca woda toaletowa BOSS Alive, świetnie odzwierciedla tę ideę. Wspólne dzieło kreatorek Marie Salamagne i Honorine Blanc skrywa w sobie wyborne kwiatowo-drzewne nuty. Wrażenie świeżości i kwiatowej aury potęgują rześkie jabłko, aromatyczna mandarynka i cytryna. Prawdziwe piękno kompozycji leży jednak w jej intensywnie kobiecym sercu. Jednoczą się w nim jaśmin wielkolistny, róża damasceńska i magnolia. Egzotyczne kwiatowe niuanse mieszają się z kremowym i korzennym aromatem, a szałwia, mech, sandałowiec i cedr sprawiają, że zapach zyskuje długotrwałą moc, przypominając nam, że warto żyć pełnią życia każdego dnia. Całość zamknięta jest w eleganckim flakonie z przepiękną metalową opaską zaprojektowanym przez Amélie Riech.

Urzekający zapach BOSS Alive skrywa w sobie wyborne kwiatowo-drzewne nuty. (Fot. materiały prasowe)

Zapach emanuje radością, podnosi na duchu, dodaje pewności siebie i pozostawia ślady pozytywnej energii. To naprawdę idealny wybór na wiosnę. Kampanii reklamowej towarzyszy ciepły, promienny uśmiech aktorki Emmy Roberts, ambasadorki BOSS Alive, która swoją osobowością znakomicie oddaje krzepiący charakter perfum.

A ty, dzięki czemu czujesz, że naprawdę żyjesz?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze